Ana Sayfa Oyuncular Fedakar Hasan Kimdir? (Batuhan Hantal)

Fedakar Hasan Kimdir? (Batuhan Hantal)

Fedakar Hasan Kimdir?
Fedakar Hasan Kimdir?

Adı Soyadı:Batuhan Hantal
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:
Yaşı:
Burcu:
Boyu:
Rol Aldığı Yapımlar:Fedakar
İnstagram:@batuhantal

Fedakar Hasan kimdir? Batuhan Hantal’ın hayat verdiği Hasan karakteri Fedakar’ın öne çıkan karakterlerinden biridir. 2023 itibariyle yayın hayatına başlayan dizide, Hasan rolünün dizinin ana hikayesini belirleyen etkisi mevcuttur. Dizide, ablası Yeşim’in öldürülmesiyle birlikte ablasının katillerini arayan Tarık ile Elif aşkı işlenecektir. İntikamdan doğan aşk öyküsünde her bir karakterin Elif ve Tarık aşkını belirleyen ve şekillendiren etkisi mevcuttur. Bunlardan biri ise Yeşim’in ölümü sonrasında katilleri bulmaya çalışan ve Tarık’ın adamlarından biri olan Hasan’dır. Peki Batuhan Hantal kimdir? Batuhan Hantal kaç yaşındadır, daha önce rol aldığı yapımlar nelerdir?

Fedakar Hasan’ı Kim Oynuyor?

Fedakar dizisi Hasan karakterine genç oyuncu Batuhan Hantal hayat vermektedir. Dizide, Yeşim’in ölümü sonrasında Tarık ablasının katilini bulmak için yoğun bir çaba göstermektedir. Bunun için Tarık’a yardım eden isimlerden biri ise Hasan olmaktadır. Fedakar Hasan kimdir sorusu için dizinin kilit karakterlerinden biri olan ve Tarık’ın sağ kolu demek mümkündür. Dizideki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Hasan’ı ise genç oyuncu Batuhan Hantal oynamaktadır.

Fedakar Hasan Kimdir?
Batuhan Hantal Kimdir?

Fedakar Dizisinin Hasan’ı Batuhan Hantal Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

Fedakar Hasan rolüyle ekran karşısına çıkan Batuhan Hantal, dizide ablasının katillerini bulmak için çabalayan Tarık’ın sağ koludur. Tarık’a yardım eden Hasan, dizinin dengesini değiştiren rollerden biridir. 18 Mart 2023 itibariyle yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı ilk anda tüm karakterleri merak edilen Fedakar’da Hasan rolünü genç oyuncu Batuhan Hantal oynamaktadır. Batuhan Hantal, bu dizi öncesinde pek fazla ekranlarda görünmemiştir. Başka bir deyişle oyuncunun televizyon sektöründeki ilk büyük rolü Kanal 7’nin Süreç Film imzalı dizisi Fedakar olmuştur.

Genç oyuncu halihazırda B&C Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. İnternette oyuncuyla ilgili bilgilerin sayısı oldukça azdır. Bu nedenle Batuhan Hantal kaç yaşında, sevgilisi var mı gibi sorulara henüz yanıt veremiyoruz. Fakat dizide dikkat çeken genç oyuncu, ilerleyen süreçte seyircinin de ilgisiyle birçok röportaj verecektir. Kısacası Fedakar Hasan kimdir sorusu için şimdilik oyuncunun kişisel hayatını içeren bilgiler veremiyoruz. Ancak ilerleyen süreçte oyuncuyla ilgili daha net bilgileri öğrendikçe burada yer vereceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz