Ana Sayfa Oyuncular Fedakar Gönül Kimdir? (Eda Karagedik)

Fedakar Gönül Kimdir? (Eda Karagedik)

Fedakar Gönül Kimdir
Fedakar Gönül Kimdir
Adı Soyadı:Eda Karagedik
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:8 Ekim 1981
Aslen Nereli:Ankara
Yaşı:42
Boyu:1.63
Kilosu:50
Burcu:Terazi
Eğitim:Lisans
Rol Aldığı Yapımlar:Fedakar vb.
İnstagram:@edakaragedik

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar dizisinde Gönül olarak rol alan Eda Karagedik kim? Fedakar dizisi ekran yolculuğuna başladığı ilk andan itibaren izleyicinin hakkında araştırma yapmaya başladığı yapımlardan biri oldu. Peki Fedakar Gönül kimdir? Fedakar dizisinde Gönül’ü kim oynuyor?

Fedakar Gönül’ü Kim Oynuyor? Kaç Yaşında, Evli Mi?

Kanal 7’nin yepyeni dizisi Fedakar ekran yolculuğuna başladı. Dizide tüm oyuncularla ilgili yoğun araştırmalar mevcut. Fedakar Gönül ise dizide önemli rollerden birini oynadığı için dizinin dikkat çeken isimlerinden biri oldu. Genç oyuncu Eda Garagedik’in hayat verdiği Gönül, oynadığı rolle dizide dengeleri değiştirecektir. Gönül’ü oynayan Eda Karagedik daha önce farklı projelerde rol almıştır.

Eda Karagedik kim? Fedakar dizisinin Gönül’ü Eda Karagedik hakkında bilgiler

Fedakar Gönül kimdir? Kanal 7’nin haftasonlarına damga vuran dizisi Fedakar’da Gönül rolüne Eda Karagedik hayat vermektedir. Genç oyuncu 8 Ekim 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan tecrübeli oyuncu, lise hayatı sonrasında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk konusundaki eğitimlerini tamamlayan Eda Karagedik sonrasında birçok farklı projede rol alarak dikkat çekmiştir. Bu rollerden birisi ise yayın hayatına yeni başlayan Fedakar olmuştur. Fedakar’da Gönül olarak seyirci karşısına çıkan Eda Karagedik’in oynadığı karakter dizinin dengelerini belirleyen rollerden biridir. Yayınlandığı ilk andan itibaren Gönül’ü oynayan Eda Karagedik’in hayatı merak konusu olmuştur.

Fedakar Gönül Kimdir?

Eda Karagedik Hangi Dizilerde Oynadı?

Fedakar dizisinin Gönül’ü Eda Karagedik rol aldığı yapımlar epey merak ediliyor. Seyircinin dikkatini üzerine çekmeyi başaran oyuncu, 42 yaşındadır. Kocatepe Mimar Kemal Lisesi sonrasında lisans eğitimi almayan başarılı isim, sonrasında Müjdat Gezen’den oyunculuk dersleri alarak mesleğe başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde rol aldıktan sonra farklı tiyatro oyunları, dizi ve filmlerle ekran karşısına çıkan Eda Karagedik’in en son rol aldığı yapım ise 18 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Fedakar dizisi olmuştur. Eda Karagedik bu dizi öncesinde 2017 yılında Korkacak Bir Şey Yok filmi için seyirci karşısına çıkmıştır. Kısacası, Fedakar Gönül kimdir sorusunun cevabı daha önce Korkacak Bi Şey filminde oynayan başarılı oyuncu Eda Karagedik şeklindedir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz