Ana Sayfa Oyuncular Fedakar Ebru Kimdir? (Beste Kaptanoğlu)

Fedakar Ebru Kimdir? (Beste Kaptanoğlu)

Fedakar Ebru Kimdir
Fedakar Ebru Kimdir
Adı Soyadı:Beste Kaptanoğlu
Doğum Tarihi:02.04.1997
Aslen Nereli:Antalya
Mesleği:Oyuncu
Yaşı:26
Boyu:1.64
Kilosu:55
Burcu:Koç
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Duy Beni, Fedakar Vb.
İnstagram:@kaptanoglubeste
Beste Kaptanoğlu Kimdir?


Fedakar Ebru kimdir? Beste Kaptanoğlu’nun oynadığı Ebru karakteri Kanal 7’nin ilk bölümüyle seyircinin ilgisini çeken Fedakar’da önemli rollerden biridir. Genç oyuncu Beste Kaplanoğlu, dizide Tarık ve ailesinin yaşadığı konakta hizmetliyi oynamaktadır. Daha önce farklı yapımlarda rol alan oyuncunun son adresi ise her projesiyle adından söz ettiren Kanal 7’nin yeni dizisi oldu. Duy Beni Elvan karakteriyle yakın zamanda insanların merak ettiği Beste Kaptanoğlu’nun son işi Fedakar dizisindeki Ebru rolü oldu. Ebru, dizinin öne çıkan isimlerinden biri olan ve ana kadroda yer alan kilit bir rol olarak ilk andan itibaren seyircinin ilgisini üzerine çekti. Peki Fedakar’ın Ebru’su aslında kim? Beste Kaptanoğlu kaç yaşında ve daha önce hangi dizilerde rol aldı?

Fedakar’ın Ebru’su Beste Kaptanoğlu Kim?

Fedakar Ebru Kanal 7’nin dikkat çeken projesinde konağın hizmetlisidir. Rolü, daha önce farklı projelerde rol alan Beste Kaptanoğlu oynamaktadır. 1997 doğumlu olan genç oyuncu Beste Kaptanoğlu, 26 yaşındadır. Genç yaşına rağmen oynadığı dizilerde dikkat çekmeyi başaran oyuncu, haliyle hakkında en çok araştırma yapılan isimlerden biri olmuştur. Özellikle son rol aldığı Fedakar dizisinde Ebru’ya hayat veren oyuncu, yakın zamanda rol aldığı Duy Beni dizisindeki rolüyle de tanınmaktadır.

Fedakar Ebru Kimdir?
Fedakar Ebru Kimdir?

Beste Kaptanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Rol Aldığı Diziler Neler?

1997 yılında Antalya’da dünyaya gelen Beste Kaptanoğlu, liseden itibaren sanatla iç içe bir yaşam sürmüştür. Oyuncu, lise eğitimini Güzel Sanatlar Lisesi Keman bölümüyle tamamlayıp sonrasında Ankara Devlet Konvervatuvarında Opera bölümüyle akademik hayatına devam etmiştir. Ancak, son zamanlarda aktif olarak oyunculuk yaşamına devam eden Beste Kaptanoğlu, son olarak Fedakar Ebru rolünde oynamaktadır. Opera bölümünden sonra birçok önemli isimden oyunculuk dersleri alan ismin eğitim aldığı isimlerden bazıları Erhan Gökgöcü, Funda Gökgöcü ve Süeda Çil’dir. Özellikle 2022 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan gençlik dizisi Duy Beni ile adından epey söz ettiren oyuncunun son adresi ise Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar olmuştur. Genç oyuncu, Duy Beni ile aynı yapım şirketinin elinden çıkan bu dizide Fedakar Ebru rolüne devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz