Ana Sayfa Fedakar Fedakar Dizisi Konusu Nedir?

Fedakar Dizisi Konusu Nedir?

Fedakar Dizisi Konusu Nedir
Fedakar Dizisi Konusu Nedir

Fedakar dizisi konusu nedir? 18 Mart 2023 Cumartesi akşamı Kanal 7’de yayın hayatına başlayan dizi ilk bölümden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Özellikle Kanal 7’nin kemik izleyici kitlesinin ilgisini çeken dizi hakkında çeşitli araştırmalar yapılıyor. Bunlardan biri de dizinin konusunun ne olduğu şeklindedir. Berkay Veli ve Aybüke Yılmaz’ın başrollerinde yer Fedakar dizisi, kadrosunda yer alan Mihriban Er ve Özgür Yelaldı gibi başarılı isimlerle dikkat çekmeyi başarıyor. Dizinin kadrosunda yer alan önemli isimlerden bazıları ise Beste Kaptanoğlu, Hayal Garip, Ejder Özkarslıgil ve Güneş Ebrar şeklindedir. Peki Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar konu olarak neyi anlatıyor? Fedakar dizisinin konusu ne?

Fedakar Hikayesi Nedir?

Fedakar hikayesi Tarık ve Elif’in hayatlarının hiç beklenmedik bir şekilde kesişmesiyle başlıyor. Fedakar dizisi konusu Berkay Veli’nin hayat verdiği Tarık ile Aybüke Yılmaz’ın oynadığı Elif karakterlerinin intikamdan doğan aşkı şeklindedir. Dizide ailesiyle yaşarken çok değer verdiği ablasını kaybeden Tarık, bu ölümle sarsılır. Ancak bu süreçte yeğeni Ayşe annesinin ölümünden habersizdir. Tarık, bir yandan ablasının katillerini bulmaya çalışırken diğer yandan Ayşe’yle ilgilenmektedir. Tarık’ın hayatını değiştiren aslında ablasının ölümü değil, ablasını kimin öldürdüğü olacaktır. Dizide şüpheler Elif’in kardeşi Sefer’in üzerindedir. Fakat, Tarık ve Elif daha öncesinde rastlantısal bir şekilde karşılaşmışlar ve birbirlerinden etkilenmişlerdir. Tarık, Sefer’in peşine düşer ve sonrasında Elif ile yolları bir daha ayrılmamak üzere kesişir.

Fedakar Dizisi Konusu Nedir?
Fedakar Dizisi Konusu Nedir?

Fedakar Konu Olarak Neyi Anlatıyor?

Fedakar dizisi konusu Tarık ve Elif’in yollarının kesişmesiyle birlikte intikam hırsına rağmen yeşerecek bir aşk şeklindedir. Başka bir deyişle, ablası Yeşim’i kimin öldürdüğünü bulmaya çalışan Tarık, ablasının kocası ve Tarık’a aşık Güzide’nin planlarından habersiz Sefer’in peşine düşer. Sefer, çocukluğundan beri ablasıyla yaşamakta ve özellikle Elif Sefer’in üzerine titremektedir. Lakin Tarık’ın ablası Yeşim öldükten sonra tüm okların Sefer’i göstermesiyle birlikte Tarık ve Elif tanışsalar bile aşkları bir süre gölgelenecektir. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Tarık ve Elif’in hayatları hangi yolda ilerleyecektir şimdiden merak konusu oldu. Fedakar, haftasonları Kanal 7’de yayınlanmaya devam ediyor. İlk bölümüyle ses getiren Fedakar konu olarak doğrudan intikamla aşk arasında kalan iki gencin hikayesini anlatıyor diyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz