Ana Sayfa Oyuncular Fedakar Ayşe Kimdir? (Güneş Ebrar Özgül)

Fedakar Ayşe Kimdir? (Güneş Ebrar Özgül)

Fedakar Ayşe Kimdir
Fedakar Ayşe Kimdir
Adı Soyadı:Güneş Ebrar Özgül
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:
Doğum Tarihi:
Yaşı:4
Boyu:
Burcu:
Rol Adlığı Yapımlar:Gelsin Hayat Bildiği Gibi, İçimizdeki Ateş, Fedakar Vb.
İnstagram:@gunesebrar_zgl

Fedakar Ayşe kimdir? (Güneş Ebrar Özgül) Fedakar dizisi ekran hayatına başladığı ilk bölümde izleyicinin odağını üstüne çekmeyi başardı. Dizinin öne çıkan karakterlerinden biri ise çocuk oyuncu Güneş Ebrar Özgül’ün oynadığı Ayşe oldu. Süreç film imzalı dizide Ayşe; annesi, babası, ve annesinin ailesiyle birlikte konakta mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak Ayşe’nin annesi Yeşim’in ani ölümüyle birlikte herkesin hayatı alt üst olur. Yeşim’in ölümünden en çok etkilenenlerden biri ise kızı Ayşe olacaktır. Sevimli oyuncu, ekran hayatına başlayan Fedakar dizisinin çocuk yıldızı olarak rol almaktadır. Peki Güneş Ebrar Özgül kaç yaşında? Güneş Ebrar Özgül daha önce hangi yapımlarda rol aldı?

Fedakar Ayşe Kim? Fedakar Ayşe’yi Kim Oynuyor?

Fedakar Ayşe annesinin ölümüyle birlikte dayısıyla yaşamaya devam etmektedir. Dizinin ilk bölümünde diziye veda eden Yeşim’in ani ölümü sonrası uzun bir süre Ayşe annesinin ölümünden habersizdir. Ayşe daha ilk bölümden dizinin çocuk yıldızı olarak izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Birçok kişi Fedakar dizisi Ayşe kimdir araştırmaya başlamıştır. Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar’da Ayşe’ye çocuk oyuncu Güneş Ebrar Özgül hayat vermektedir.

Fedakar Ayşe Kimdir?
Fedakar Ayşe Kimdir?

Güneş Ebrar Özgül kaç yaşında, hangi dizilerde rol almıştır?

Çocuk oyuncu Güneş Ebrar Özgül, yaklaşık 4 yaşındadır. Daha önce atv ekranlarında yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisinde 2 bölüm oynayan oyuncu, son olarak yayın hayatına yeni başlayan Fedakar dizisinde Ayşe’yi oynamaktadır. Fedakar Ayşe çocuk yaşına rağmen sergilediği rolle ilk bölümden izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Haliyle Güneş Ebrar Özgül rol aldığı yapımlar hangileridir birçok kişi merak ediyor. Fedakar’ın çocuk yıldızı Güneş Ebrar, çocuk yaşına rağmen birçok dizide rol almıştır.

Son olarak İçimizdeki Ateş dizisinde rol alan oyuncu, tv8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde İrem Helvacıoğlu ve Engin Öztürk gibi tanınan oyuncularla beraber oynamıştır. Show tv’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alan Güneş Ebrar’ın son oynadığı dizi ise Kanal 7’nin yeni dizisi Fedakar olmuştur. Güneş Ebrar’ın oynadığı Ayşe, çok sevdiği annesinin ölümü sonrasında dayısıyla yaşamaya başlayan bir çocuktur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz