Ana Sayfa Yarışmalar Kısmetse Olur Eslem Sena Kimdir? Kısmetse Olur Eslem Yaşı

Eslem Sena Kimdir? Kısmetse Olur Eslem Yaşı

Eslem Sena kimdir? Kısmetse Olur Eslem yaşı, boyu, sevgilisi

Kısmetse olur Eslem yarışmaya geri döndü. Özellikle yarışmanın eski bölümlerini takip etmeyenler Eslem Sena kimdir merak ediyor. Bu yazımızda Kısmetse Olur yarışmasına geri dönme hakkı kazanan Eslem hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız. Peki Eslem Sena kaç yaşında? Eslem Sena nereli? Eslem Sena’nın sevgilisi var mı? İşte Kısmetse Olur Eslem hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler…

Kısmetse Olur’a Geri Dönen Eslem Kimdir? 

Eslem Sena, 2001 yılında dünyaya gelmiştir. Yarışmanın yayında olduğu tarihler itibariyle 22 yaşında olan Kısmetse Olur Eslem yarışmanın dikkat çekici isimlerinden biridir. Yarışmaya ilk olarak 3. hafta dahil olan Kısmetse Olur Eslem 6. haftada yarışmadan elenmiştir. Ancak 100. bölüm için yarışmacıların yaptığı oylama sonucunda Eslem yarışmaya geri dönmüştür.

Eslem Sena Nereli? Kısmetse Olur Eslem Ne İş Yapıyor?

Kısmetse Olur Eslem kökenleri itibariyle Uygur Türkü’dür. Nitekim esmer tenli ve çekik gözleriyle dikkat çeken Eslem Sena Nur, yarışmadan öncesinde sunuculuk yaptığını beyan etmektedir. Nitekim Eslem Sena, konuşurken düzgün diksiyonuyla dikkat çekmektedir. Ek olarak Kısmetse Olur Eslem şan eğitimi almakta olup şarkıcılık alanında kariyer yapmayı planlamaktadır.

Kısmetse Olur Eslem Hangi Burç?

Eslem Sena kimdir sorusunda birçok kişi Kısmetse Olur Eslem’in burcu ne merak ediyor. Eslem’in burcu Kova olup yükselen burcu İkizler şeklindedir.

Eslem Sena Instagram Hesabı nedir? Kısmetse Olur Eslem’in Instagram Hesabı

İnternette Eslem Sena instagram hesabı yapınca doğrudan profili çıkmıyor. O halde Kısmetse Olur Eslem’in Instagram kullanıcı adını verelim: @esleemsena

Eslem Sena Nur Sevgilisi Kim? 

Kısmetse Olur Eslem yarışmadaki ilişkileri dışında yarışma dışındaki ilişkileriyle de dikkat çekmektedir. Eslem Sena Nur bir dönem THODEX skandalının sorumlusu olan Faruk Fatih Özer ile ilişki yaşamıştır. Fatih Faruk Özer ile ilişkisi sonlandıktan sonra SHOW Habere bile çıkmıştır. Kısacası Kısmetse Olur Eslem yarışmaya geri dönmesiyle birlikte bir süre hakkında sıklıkla araştırma yapılacak yarışmacılardan biri olacak gibi duruyor. Son olarak Eslem Sena kimdir sorusunun cevabı olarak Kısmetse Olur Eslem ile Serdar ayrıldı mı sorusunun cevabını merak ediyor olabilirsiniz. Öykü Serter’in belirttiğine göre Eslem ve Serdar dışarıda ilişkilerini sürdürememiştir. Bununla birlikte Eslem Sena, 113. bölümde Kısmetse Olur Aşkın Gücü evine yeniden dönmüştür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz