Ana Sayfa Diziler Dünyayı Değiştiren Ayten Sedat Kimdir? (Bülent Seyran)

Dünyayı Değiştiren Ayten Sedat Kimdir? (Bülent Seyran)

Dünyayı Değiştiren Ayten Sedat kimdir? (Bülent Seyran)
Adı Soyadı:Bülent Seyran
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Berlin
Doğum Tarihi:22 Şubat 1976
Yaşı:47
Boyu:175
Kilosu:80
Burcu:Balık
Eğitim:Lisans
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Fatmagül’ün Suçu Ne, Mahkum, Dünyayı Değiştiren Ayten vb.
İnstagram:@bilents

Dünyayı Değiştiren Ayten Sedat kimdir? Disney+ platformunda yayınlanacak dizide Ayten’in kocası Sedat karakterini kimin canlandırdığı merak konusu oldu. İki çocuklu olan ve geçimlerini kapıcılıkla karşılayan Sedat ve Ayten çiftinin hayatı beklenmedik bir şekilde değişir. Dünyayı Değiştiren Ayten dizisinde Sedat’ı ünlü oyuncu Bülent Seyren canlandırıyor. Başarılı oyuncu Bülent Seyran, dizide Ezgi Mola’nın oynadığı Ayten karakterinin eşidir. Dolayısıyla Bülent Seyran ve Ezgi Mola bu dizide partner olacaklardır. Peki Bülent Seyran kimdir? Bülent Seyran kaç yaşında, evli mi, daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bu yazımızda Bülent Seyran hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alacaksınız.

Bülent Seyran Kimdir? Bülent Seyran Hayatı

Ünlü dizi oyuncusu Bülent Seyran 22 Şubat 1976 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Deneyimli tiyatrocu Bülent Seyran, Dünyayı Değiştiren Ayten Sedat karakterine hayat vereceği tarih itibariyle 47 yaşındadır. 90’lı yılların başında tiyatroya merak salan Bülent Seyran, Konak Belediye Tiyatrosunda oyunculuk kursu almıştır. Bu eğitimin ardından İzmir’de tiyatro çalışmaları yürüten Bülent Seyran, İstanbul’a gelince Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Mahkum dizisinde rol alan Bülent Seyran, seyircinin simaen yakından tanıdığı bir isimdir. Başarılı oyuncu tiyatro ve dizi çalışmalarına ek olarak kimi zaman reklamlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu Bülent Seyran özel hayatında bekardır. 

Dünyayı Değiştiren Ayten Sedat kimdir?

Bülent Seyran Yer Aldığı Projeler

1992 yılından itibaren aktif olarak oyunculuk yapan Bülent Seyran bu zamana kadar sayısız tiyatro oyununda rol almıştır. Bununla birlikte ünlü oyuncu diziler, sinema filmleri ve reklam filmleri ile ekran karşısına çıkmıştır. Bülent Seyran’ın reklamında oynadığı markalar arasında Fanta, Digiturk ve Avea gibi markalar vardır. Zaman zaman farklı dizi projeleriyle ekran karşısına çıkan Bülent Seyran, daha çok Fatmagül’ün Suçu Ne Rahmi (Fatmagül’ün abisi) rolüyle tanınmaktadır. Bununla birlikte ünlü oyuncu son olarak Mahkum dizisinde rol almıştır. Deneyimli oyuncu Bülent Seyran, Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi Sedat rolüyle Ezgi Mola ile partner olacaktır.

Bülent Seyran Dizileri

  • Mahkum
  • Kırmızı Oda
  • Çatı Katı Aşk
  • Tatlı İntikam
  • Fatmagülün Suçu Ne
  • Selena
  • Avrupa Yakası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz