Ana Sayfa Oyuncular Canım Annem Zeynep Kimdir? (Gece Işık Demirel)

Canım Annem Zeynep Kimdir? (Gece Işık Demirel)

Canım Annem Zeynep Kimdir
Canım Annem Zeynep Kimdir

Canım Annem Zeynep, 2015 yılında İstanbul’da doğmuştur. Başarılı oyuncu Gece Işık Demirel TV 8’in yeni dizisi Canım Annem ‘de rol almaktadır.

Adı:Gece Işık Demirel
Doğum Yeri:İstanbul
Doğum Tarihi:2015
Yaş:7
Meslek:Oyuncu
Rol Aldığı Yapımlar:Kırmızı Oda, Canım Annem v.b

CANIM ANNEM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kurulduğu günden itibaren şov kanalı olarak yayın hayatını sürdüren TV 8’in ikinci dizisi Canım Annem 14 Şubat Pazartesi günü dizi severler ile buluştu. Genç kadrosu ve işlediği konuyla dikkat çeken Canım Annem kalbi doğuştan delik olan küçük Zeynep’in geçirdiği bir kaza sonucu annesi Cemre’yi kaybetmesi ile başlar. Hastalığı nedeniyle Zeynep’ten saklanan gerçek annesine atılan iftiralar sonucu karısından gittikçe uzaklaşan ve nefret eden babası Murat’ın Melek isimli ir kadınla evlenmesi ile ortaya çıkar. Küçük Zeynep ise bu iki haber karşısında dayanamaz ve kendinden geçer. Küçük Zeynep’in annesine duyduğu sevgiyi ve zamanla ortaya çıkacak gerçeklerin hayatlarına etkisini izleyeceğimiz dizinin başrollerini Selin Sezgin, Erol Gedik ve Gece Işık Demirel paylaşıyor.

Canım Annem Zeynep
Canım Annem Zeynep

CANIM ANNEM ZEYNEP KİMDİR?

Canım Annem Zeynep 4 Yaşında olan güzel ve tatlı karakterimiz kalp kapakçıklarında bir sorun ile doğmuştur. Annesi Cemre ve babası Murat ile mutlu bir hayat sürmekte olan Zeynep 6 yaşında olacağı kalp ameliyatını beklemektedir. Bir kaza sonucu annesi ölen ve kalp sorunu nedeniyle kendisinden saklanan Zeynep babaannesinin babası Murat’ı başka biriyle evlendirmek istediğini öğrenince kalp krizi geçirir. Murat ise kızını kaybetmemek için Cemre’nin ikiz kardeşi Nazlı’dan Zeynep’in annesi yerine geçmesini istemiştir.

GECE IŞIK DEMİREL KİMDİR?

Green Menajerliğin oyuncusu olan oldukça genç ve yetenekli oyuncu Gece Işık Demirel 7 yaşında ana sınıfı öğrencisidir. Ailesinin yeteneğini keşfetmesi üzerine ajansa kaydı yapılan minik oyuncu ilk kez TV 8 ekranlarında dizi severler ile buluşan Kırmızı Oda dizisinde oynamıştır. Canım Annem dizisinde ilk başrolünü oynayacaktır. Daha 7 yaşında ünlü isimlerle çalışma fırsatı bulmuş minik oyuncunun hayran kitlesi ile gittikçe büyümektedir.

GECE IŞIK DEMİRAL OYNADIĞI DİZİLER

Kırmızı Oda – 2021

Canım Annem – 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz