Ana Sayfa Dizi Özetleri Canım Annem Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Canım Annem Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Canım Annem Güncel Oyuncular
Canım Annem Güncel Oyuncular

Canım Annem dizisi tüm oyuncuları, Canım Annem güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Canım Annem yeni gelen oyuncular, Canım Annem giden oyuncular!

Kardeşlerim Dizisi Güncel Güncel Oyuncu Kadrosu, Senaristi ve Yönetmeni

Canım Annem Oyuncuları

Pro Tv ve Saran Studios tarafından hazırlanan Canım Annem dizisinde birçok yeni oyuncu dahil olmaya devam ediyor. Aşağıda sizler için Canım Annem Güncel oyuncuların listesini hazırladık.

Canım Annem Yapımcısı: İnci Güler Oarr ve Julia Berköz

Canım Annem Yönetmeni: Ece Tahtalıoğlu Pertez ve Emrah Şendur

Canım Annem Senaristi: Ahmet Köseoğlu, Gökhan Korkusuz ve Sedef Kaya

Canım Annem dizisi ne zaman? Hafta İçi Hergün TV 8 ekranlarında yer alıyor.

Canım Annem dizisi hangi kanalda? Canım Annem dizisi TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.

Genel Bilgiler 
Tür:Dram
Ülke:Türkiye
Kanal:TV 8
İlk Bölüm Tarihi:14 Şubat 2022
Durumu:Devam ediyor
Canım Annem Dizisi Genel Bilgiler

Canım Annem Dizisi Konusu

Canım Annem Dizisi Konusu Minik Zeynep doğuştan kalp hastası bir çocuktur. Annesi Cemre ve babası Murat ile mutlu bir şekilde yaşarken olacağı kalp ameliyatını beklemektedir. Murat’ın annesi ise Cemre’yi hiç sevmemektedir. Cemre geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybeder ve Murat’ın annesi Melek’in de Türkiye’ye döndüğünü öğrenince bunu fırsata çevirerek Cemre’ye ağır iftiralar atar. Melek gençliğinde Murat’a aşıktır. Murat’ın annesi de Melek’i çok sevmekte ve oğluyla evlenmesini istemektedir ancak Murat o yıllarda Cemre ile tanışır ve evlenir. Melek ise bunu kaldıramaz yurt dışına gider orada evlenir ve evliliğinden bir kızı olur. Eşiyle anlaşamayıp boşanınca kızıyla birikte Türkiye’ye geri döner. Murat’ın annesi de Melek’in Murat ile evlenmesini ister. Bunun için Cemre’ye Murat’ı aldattığı iftirasını atar. Murat çok sevdiği Cemre’nin kendisini aldattığına inanır. Zeynep’e ise annesinin öldüğü haberi verilemez. Babaannesinin konuşmasını duyan Zeynep, babasının Melek ile evleneceğini öğrenir ve bunu kaldıramayıp kalp krizi geçirir. Bu sırada Murat ir tesadüf üzeri Cemre’ye tıpatıp benzeyen Nazlı ile karşılaşır. Cemre’nin ikizi olduğunu ilmeyen Nazlı para karşılığında Zeynep’e ameliyata kadar kiralık annelik yapmayı kabul eder. Ancak Nazlı’nın da arkasında bırakmaya çalıştığı bir geçmişi vardır.

Canım Annem Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu

EROL GEDİK (MURAT)
Canım Annem Murat Kimdir?
Otuzlu yaşların başlarında zengin ve yakışıklı Murat, bir kaza sonucu karısı Cemre’yi kaybeder ve kızı Zeynep’e annesinin öldüğünü söyleyemez çünkü Zeynep doğuştan kalp hastasıdır. Tesadüf üzeri Cemre’ye tıpatıp benzeyen Nazlı ile karşılaşır ve Nazlıdan Zeynep’e kiralık annelik yapmasını ister.
24 Eylül 1980 doğumlu yakışıklı oyuncu daha önce Hakan: Muhafız, Recep İvedik filmlerinde rol almıştır. Canım Annem’de ilk başrolü olan Murat karakterini canlandırmaktadır.
Erol Gedik
SELİN SEZGİN (CEMRE VE NAZLI)
Canım Annem Cemre ve Nazlı Kimdir?
Otuzlu yaşların başlarında fakir bir ailenin kızı olan Cemre talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaybeder. Kızı Zeynep annesinin öldüğünden habersizdir. Kaynanası Cemre’yi hiç sevmemektedir ve öldükten sonra kocası Murat’ı aldattığı iftirasını atar. Cemre’nin ölümü üzerine Murat kızına ne söyleyeceğini düşünürken tesadüf üzeri Nazlı ile karşılaşır. Cemre’ye benzerliği ile Murat’ı şaşırtan Nazlı Zeynep’e kiralık annelik yapmayı kabul eder. Aslında Cemre’nin ikiz kardeşidir ancak annesi daha bebe yaşta Nazlı’yı başka bir aileye evlatlık vermiştir. Gerçeklerden habersiz büyüyen Nazlı, üvey annesinin para karşılığında kendisini Rüstem’e vermesi üzerine evden uzaklaşır. Üvey babası isteme günü Nazlıyı odaya çekerek evlatlık olduğunu ama gerçek ailesini tanımadığını nerede bulacağını bilmediğini anlatır.
20 Haziran 1990 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu daha önce Elif, Bay Yanlış dizilerinde rol almıştır. İlk başrolü Canım Annem dizisinde canlandırdığı Cemre ve Nazlı karakterleridir.
GECE IŞIK DEMİRAL (ZEYNEP)
Canım Annem Zeynep Kimdir?
Doğuştan kalp hastası olan minik Zeynep anne ve babası ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Ameliyat olacağı günü sabırla bekler. Babaannesinin konuşmalarına kulak misafiri olan Zeynep, babasının Melek ile evleneceğini öğrenince kalp krizi geçirir. Krizi atlatan sevimli karakterimiz annesinin öldüğünden bir haberdir ve Nazlı’nın annesi olmadığını fark etmez.
2015 doğumlu genç yetenek çocuk yaşta oyunculuğa başlamış yeteneği ile kendine hayran bırakmıştır. İlk deneyimi Kırmızı Oda olan genç yetenek Canım Annem’de Zeynep karakterine hayat vermektedir.
Canım Annem Zeynep Kimdir
SERDAR YILDIRIM (FURKAN)
Canım Annem Furkan Kimdir?
Murat’ın çocukluk arkadaşı en iyi dostu ve iş ortağı olan Furkan, Murat’a akıl hocalığı yapmaktadır.
1984 Almanya Köln doğumlu olan yetenekli oyuncu Avrupa’da oyunculuğa başlamış ve birçok başarı elde etmiştir. Ülkemizde Paramparça, Kurye, Canım Annem yapımlarda yer almıştır.
Canım Annem Furkan Kimdir
DİLARA BÜYÜKAYRAKTAR (MELEK)
Canım Annem Melek Kimdir?
Otuzlu yaşların başlarında güzel ve zengin bir kadın olan Melek, Murat’a aşıktır. Gençliğinde u aşka karşılık bulamadığı için yurt dışına kaçar ve orada evlenir. Evliliğinden bir kızı olur. Eşiyle anlaşamadığı için boşanarak kızı ile Türkiye’ye geri döner ancak dönüşü olaylı olacaktır. Melek’in dönüşü ile Cemre’nin kaza geçirip ölmesi bir olmuştur. Murat’ın annesi de Melek’i çok sevmekte ve oğlu Murat ile evlenmesini istemektedir.
23 Ekim 1989 İzmir doğumlu güzel oyuncu Şefkat Tepe, Arka Sokaklar, Sungurlar, Canım Annem dizilerinde rol almıştır.
Dilara Büyükbayraktar
YAVUZ PEKDİKER (NAZLI’NIN ÜVEY BABASI)
Canım Annem Yavuz Pekdiker Kimdir?
Bebek yaşta Nazlı’yı evlatlık almış ve öz kızı gibi yetiştirmiştir. Karısı ve kızının sevmediği Nazlı’yı korumuş ve karısının Nazlı’yı para karşılığında Rüstem’e vermesi ile Nazlı’ya gerçekleri anlatıp kendini kurtarmasını söylemiştir.
14 Ekim 1963 İstanbul doğumlu olan usta oyuncu Kurtlar Vadisi, Payitaht Abdülhamid, Söz, Canım Annem gibi dizilerde rol almıştır.
Yavuz Pekdiker
JÜLİDE GÜVEN (NAZLI’NIN ÜVEY ANNESİ)
Canım Annem Jülide Güven Kimdir?
Evlatlık kızı Nazlı’yı sevmez ve para karşılığı Rüstem’e satar.
1977 Silistre doğumlu olan yetenekli oyuncu birçok sinema filminde ve dizide rol almıştır. Kamera önü oyunculuğun yanı sıra oyuncu koçluğu ve eğitmenlik yapan güzel oyuncu tiyatro için doğmuş eşsiz bir yetenektir. Sayısız tiyatro oyunu bulunmaktadır.
Canım Annem Nazlı'nın Üvey Annesi Jülide Güven Kimdir
KAYRA ZABCI (NAZLI’NIN ÜVEY KARDEŞİ)
Canım Annem Kayra Zabcı Kimdir?
Üvey kardeşi olan Nazlı’yı sevmez ve Nazlı’yı Rüstem’e vermesi yönünde annesini destekler.
20 Ağustos 2001 Malatya doğumlu olan güzel oyuncu Vatanım Sensin, Doğduğun Ev Kaderindir, Canım Annem gibi dizilerde yer almış kariyerinin başında olan bir yetenektir.
Canım Annem Nazlı'nın Üvey Kardeşi Kayra Zabcı Kimdir
ÖZLEM SAVAŞ (ASUDE)
Canım Annem Asude Kimdir?
Murat’ın annesi olan Asude gelinini sevmeyen oğlunu Melekle evlendirmek isteyen bir kadındır. Ancak torununu çok sevmektedir.
15 Temmuz 1970 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu 1988 yılından itibaren sayısız dizi ve filmde yer almıştır.
Canım Annem Asude Kimdir
FUNDA ESKİOĞLU (MURAT’IN HİZMETÇİSİ)
Canım Annem Funda Eskioğlu Kimdir?
1964 Konya doğumlu olan usta oyuncu Canım Annem dizisinde Murat’ın hizmetlisi rolündedir.
Funda Eskioğlu
BELMA MEMATİ (SÜMBÜL)
Canım Annem Sümbül Kimdir?
25 Eylül 1968 Samsun doğumlu olan yetenekli oyuncu son yıllarda anne rollerini oynamaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Selena, Arka Sıradakiler, Çocuklar Duymasın, Jet Sosyete gibi dizilerde oynayan güzel oyuncu Canım Annem dizisinde Sümbül karakterine hayat verecektir.
Belma Memati
Canım Annem Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu

Canım Annem Son Bölüm İzle

Günümüzde birçok insan reklam görmemek için veya internet üzerinden izlemek daha kolay olduğu için dizi ve filmleri bilgisayar, cep telefonu gibi aletlerden izliyor. Canım Annem son bölüm izle seçeneğini kullanmak isteyen kişilerde bu insanların arasında. Canım Annem son bölüm izlemek için buraya tıklayarak resmi youtube sayfasına gidebilirsiniz.

Canım Annem Yeni Bölüm Fragmanı

Bu başlık altında her hafta Canım Annem yeni bölüm fragmanı paylaşımını sizler için yapacağız. Sizlerde Canım Annem oyuncuları ve dizisini seviyorsanız bu başlığın altından her hafta yeni bölüm ve fragmanı izleyebilirsiniz. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Canım Annem Dizisi 8. Bölüm 24 Şubat 2022 Fragmanı

Canım Annem Yeni Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz