Ana Sayfa Oyuncular Canım Annem Murat Kimdir? (Erol Gedik)

Canım Annem Murat Kimdir? (Erol Gedik)

Canım Annem Murat Kimdir
Canım Annem Murat Kimdir

Canım Annem Murat rolünü 1980 yılında İstanbul’da doğmuş TV 8’in yeni dizisi olan Canım Annemde Erol Gedik canlandıracaktır.

Adı:Erol Gedik
Aslen Nereli:İstanbul
Doğum Tarihi:24 Eylül 1980
Yaş:42
Meslek:Oyuncu
Medeni Hali:Bekar
İnstagram:@erolgedik
Rol Aldığı Yapımlar:Hakan: Muhafız, Recep İvedik, Canım Annem vb

CANIM ANNEM MURAT KİMDİR?

Canım Annem Murat dizide otuzlu yaşlarda zengin ve yakışıklı olan Murat karısı Cemre’yi çok sever ve doğuştan kalp hastası küçük kızları Zeynep ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Murat’ın annesi Cemre’ye çirkin bir iftira atar ve Murat’ın bütün hayatı bir anda değişir. Atılan iftira sonucu karısının kendisini aldattığına inanan Murat, Cemre’den gittikçe uzaklaşır. Cemre ise kendini savunup Murat’a gerçekleri anlatacak zamanı bulamadan bir kaza sonucu hayatını kaybeder. İftiralar sonucu karısından nefret eden Murat’ın annesi eline geçen bu fırsatı değerlendirerek oğlunu Melek ile evlendirmek ister bu haberi duyan Zeynep ise kalp krizi geçirir. Kızının geçirdiği kalp krizi üzerine Canım Annem Murat annesinin öldüğü haberini Zeynep’e söyleyemez. İr tesadüf sonucu Murat karısının hiç bilmediği ikiz kardeşi ile karşılaşır ve Zeynep’e ameliyat olana kadar annelik yapmasını ister. Zeynep 6 yaşına kadar ameliyat olamamaktadır.

Canım Annem Murat Kimdir
Erol Gedik Kimdir?

EROL GEDİK KİMDİR?

Zeynep’ in babası Murat rolünde izleyeceğimiz Erol Gedik 24 Eylül 1980 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Tenis Antrenörlük Bölümü mezunu olan Erol Gedik daha önce Kanıt, Hakan: Muhafız ve Küçük Sırlar dizileri ile Cehennem filminde rol almıştır. Canım Annem dizisi ile ilk kez başrol olarak izleyeceğimiz yakışıklı oyuncunun özel hayatı ise merak edilenler arasındadır.

Bekar olan genç oyuncu özel hayatını kamera önünde yaşamamakla birlikte sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

EROL GEDİK DİZİLERİ

Kanıt

Hakan: Muhafız – 2018

Küçük Sırlar – 2011

Cehennem – 2010

Her Şeye Rağmen – 2011

Recep İvedik 3 – 2010

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz