Ana Sayfa Oyuncular Canım Annem Melek Kimdir? (Dilara Büyükbayraktar)

Canım Annem Melek Kimdir? (Dilara Büyükbayraktar)

Canım Annem Melek Kimdir
Canım Annem Melek Kimdir

Canım Annem Melek karakterini TV 8’in yeni dizisi olan Canım Annem dizisinde Dilara Büyükbayraktar canlandıracak. Başarılı oyuncu Dilara Büyükbayraktar 1989 yılında İzmir’de doğdu.

Adı:Dilara Büyükbayraktar
Doğum Yeri:İzmir
Doğum Tarihi:23 Ekim 1989
Yaş:33
Boy:1.68
Kilo:61
Burç:Terazi
Meslek:Oyuncu
Eğitim:Lisans – Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Göz Rengi:Mavi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Şefkat Tepe, Arka Sokaklar, Sungurlar, Canım Annem vb.
İnstagram:@dbuyuk

Canım Annem Melek Kimdir?

Otuzlu yaşların başlarında olan güzel ve çekici Melek‘in gençlik aşkı Murat’tır. Aşkına karşılık bulamayınca yurt dışına giden Melek yurtdışında bir evlilik yapar ve bir kızı olur. Yurtdışında ki evliliğinde mutlu olmayan Melek geçimsizlik sebebi ile boşanır ve kızıyla beraber Türkiye’ye geri döner. Murat’ın annesi Melek’i çocukluğundan beri çok sever ve Melek’in geri döndüğünü öğrenince Melek’i Murat ile evlendirmek ister. Bunun için sevmediği gelini Cemre’ye ağır iftiralar atar. Murat ise bu İftiralara inanır. Cemre kendini savunacak zaman bulamadan kaza geçirerek ölür. Murat’ın annesi bu durumu fırsat bilerek Murat’ı Melek ile evlenmeye ikna eder. Babasının Melek ile evleneceğini duyan Zeynep ise bunu kaldıramaz ve kalp krizi geçirir. Zeynep’in hastalığı Melek ile Murat’ın evliliğini ertelemiştir.

Canım Annem Melek Kimdir?
Dilara Büyükbayraktar Kimdir?

Dilara Büyükbayraktar Kimdir

23 Ekim 1989 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra İzmir’e dönerek Özel Tiyatro’da oyunculuğa başladı. Birçok Tiyatro oyununda yer alan yetenekli oyuncu 2011-2014 yılında rol aldığı Şefkat Tepe dizisiyle televizyon oyunculuğuna adım atmış ve yeteneği ile beğenileri üzerine toplamıştır. Şefkat Tepe dizisinde canlandırdığı Naza karakteri dizi severler tarafından çok beğenilince 2014 yılında Sungurlar dizinde de Naza karakterine can vermeye devam etmiştir. 2017 yılında vizyona giren Aç Kapıyı Çok Fenayım adlı sinema filminde rol alan güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar 2019 yılında Arka sokaklarda ki Ceren karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Son olarak TV 8’in gündüz kuşağı dizisi Canım Annem dizisinde Melek rolünü canlandırmaktadır.

Canım Annem Melek Kimdir?
Canım Annem Melek Kimdir?

Dilara Büyükbayraktar’ın yer Aldığı Projeler

 • 2022 Canım Annem – Melek
 • 2019-2020 Arka Sokaklar – Ceren
 • 2019 Siccin 6 – Türkan
 • 2018 İyi ki Doğdun Abla – Ferda
 • 2017 Aç Kapıyı Çok Fenayım – Ekin
 • 2017 Deliysem Deliyim De – Nazlı
 • 2016 Senarist -Hürel
 • 2014 Kurtlar Vadisi Pusu
 • 2014 Sungurlar – Naza
 • 2013 Nizama Adanmış Ruhlar
 • 2011 Şefkat Tepe – Naza

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz