Ana Sayfa Oyuncular Canım Annem Cemre ve Nazlı Kimdir? (Selin Sezgin)

Canım Annem Cemre ve Nazlı Kimdir? (Selin Sezgin)

Canım Annem Cemre ve Nazlı Kimdir
Canım Annem Cemre ve Nazlı Kimdir

Canım Annem Cemre ve Nazlı rolünü aynı kişi canlandıracak ve TV 8’in yeni dizisinde Canım Annem Cemre ve Nazlı rolünü Selin Sezgin canlandıracaktır.

Adı:Selin Sezgin
Doğum Yeri:Ankara
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:20 Haziran 1990
Yaş:31
Medeni Hali:Bekar
Boy:1.68
Kilo:52
Rol Aldığı Yapımlar:Elif, Bay Yanlış, Canım Annem vb.
İnstagram:@selinsezgiinn

CANIM ANNEM CEMRE KİMDİR?

Canım Annem Cemre Otuzlu yaşlarda güzeller güzeli fakir bir ailenin kızıdır. Murat’la tanışınca parayı ve çatışmaları düşünmeden aşık olup evlenen Cemre’yi kaynanası sevmemekle beraber oğlu ile evlenmesini istememektedir. Murat ve Cemre’nin kızları Zeynep’ in kalp hastalığı dışında mutlu hayatları Murat’ın annesinin Cemre’ye attığı iftira sonucu bozulur. Kendisine atılan iftirayı temizlemeye fırsat bulamayan Cemre geçirdiği kaza sonucu ölür.

CANIM ANNEM NAZLI KİMDİR?

Canım Annem Nazlı Otuzlu yaşlarda güzeller güzeli çocuk yaşta fakir bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Nazlı bütün uğraşlarına rağmen kendini bir türlü üvey annesine sevdirememiştir. Maddi imkansızlıktan dolayı üvey annesi Nazlı’yı para karşılığında Rüstem‘e vermek istemektedir. Bir tesadüf sonucu Nazlı ile karşılaşan Murat, Cemre’ye benzerliği nedeniyle Nazlı’yı görünce çok şaşırmış daha sonra Cemre’nin ikiz kardeşi olduğunu öğrenmiştir. Zeynep’in altı yaşına kadar ameliyat olması imkansızdır. Murat Nazlı’dan Kalp sorunu nedeniyle annesinin öldüğü söylemediği Zeynep’e ameliyata kadar annesinin yerine geçerek annelik yapmasını ister.

Canım Annem Cemre ve Nazlı Kimdir?
Selin Sezgin Kimdir?

SELİN SEZGİN KİMDİR?

Selin Sezgin 20 Haziran 1990 tarihinde doğmuş ve üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Tasarımı Bölümünde tamamlamıştır. 2006 yılında Zeytinyağlı Yiyemem Aman filmindeki Emine rolüyle oyunculuğa adım atan genç oyuncu Kanal 7 yapımı Elif dizisi ile televizyon dünyasında büyük üne kavuşmuştur. Çoğumuzun Süper Baba dizisi ile tanıdığımız usta oyuncu Ümit Çırak’tan oyunculuk dersleri alan güzel ve yetenekli oyuncumuzun yer aldığı son proje 2019 yılında Emre Çaltılı’nın yazıp yönettiği Hayatta Olmaz filmidir.

SELİN SEZGİNİN ROL ALDIĞI PROJELER

  • Zeytin Yağlı Yiyemem Aman – 2006 – Emine
  • Elif – 2019 – Melek
  • Bay Yanlış  2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz