Ana Sayfa Benim Güzel Ailem Benim Güzel Ailem Serra Pirinç

Benim Güzel Ailem Serra Pirinç

Benim Güzel Ailem Serra Pirinç kimdir
Adı Soyadı:Aleyna Serra Pirinç
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:19 Haziran 1997
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:26
Boyu:1.68
Burcu:İkizler
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:55
Rol Aldığı Yapımlar:Bizim Hikaye, Vuslat, Tozluyaka, Benim Güzel Ailem vb.
İnstagram:@serrapirinc

Benim Güzel Ailem Serra Pirinç gibi genç oyunculardan kadrosuyla dikkat çekmeyi başardı. Serra Pirinç ya da tam adıyla Aleyna Serra Pirinç; özellikle son olarak yer aldığı Tozluyaka dizisiyle epey geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Doğal olarak genç oyuncunun Benim Güzel Ailem dizisinde canlandıracağı Damla karakteri merak ediliyor. Bununla birlikte genç oyuncuyu simaen tanıyanlar Serra Pirinç kimdir hakkında araştırma yapıyor. Peki Benim Güzel Ailem’de Damla karakterini canlandıran Aleyna Serra Pirinç kimdir? Aleyna Serra Pirinç kaç yaşında, sevgilisi var mı? Serra Pirinç hangi yapımlarda rol aldı? Bu yazımızda genç oyuncu Aleyna Serra Pirinç kimdir detaylı bilgi sunacağız.

Serra Pirinç Kimdir? (Benim Güzel Ailem Damla)

Benim Güzel Ailem dizisinde Damla karakterini canlandıran Serra Pirinç; 19 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Serra Pirinç, 26 yaşındadır ve 168 boy, 55 kg fiziksel özelliklere sahiptir. Çocuk yaştan itibaren televizyon dizilerinde yer alan Serra Pirinç ilk olarak Bizim Hikaye dizisindeki Müjde karakteriyle tanınıyor. Ardından 2019-2020 yıllarında Vuslat dizisinde Ceylan Çağlar karakterini canlandıran Serra Pirinç; farklı dizi ve film projeleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Genç oyuncu Aleyna Serra Pirinç özellikle 2022 yaz aylarında FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisindeki Zeyno karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Serra Pirinç son olarak Benim Güzel Ailem Damla karakteriyle seyirci karşısına çıkacaktır.

Serra Pirinç Sevgilisi

Benim Güzel Ailem Damla karakterini canlandıran Serra Pirinç’in sevgilisi var mı bilmiyoruz. Genç oyuncunun ilişkisi hakkında bilgi edindiğimizde burada yer vereceğiz.

Serra Pirinç Yer Aldığı Projeler

2017 yılında Bizim Hikaye dizisiyle ilk kez seyirci karşısına çıkan Serra Pirinç, bu dizide 44 bölüm boyunca Müjde karakterini canlandırmıştır. Ardından Vuslat dizisinde rol alan Serra Pirinç, bir dönem Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Genç isim son olarak yer aldığı Tozluyaka dizisi sonrası Benim Güzel Ailem Damla karakteriyle sevenleriyle buluşacaktır.

Serra Pirinç Dizileri

  • Benim Güzel Ailem – Damla
  • Tozluyaka – Zeyno Sarı
  • Saklı – Su
  • Kağıt Ev – Ela
  • Öğrenci Evi – Ceyda
  • Mucize Doktor – Nil
  • Vuslat – Ceylan Çağlar
  • Bizim Hikaye – Müjde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz