Ana Sayfa Benim Güzel Ailem Benim Güzel Ailem Seray Gözler

Benim Güzel Ailem Seray Gözler

Benim Güzel Ailem Seray Gözler kimdir?
Adı Soyadı:Seray Gözler
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:27 Eylül 1961
Aslen Nereli:Adana
Yaşı:61
Boyu:1.65
Burcu:Terazi
Medeni Hali:Evli (Saydam Yeniay ile)
Kilosu:65
Rol Aldığı Yapımlar:Benim Güzel Ailem, Hayat Şarkısı, Güzel Günler, Elimi Bırakma vb.
İnstagram:@seraygozler

Benim Güzel Ailem Seray Gözler ve diğer usta oyuncu kadrosuyla henüz yayına girmeden ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Üç kuşağın çatışmalı hikayesini ekranlara taşıyacak olan yeni TRT dizisi Benim Güzel Ailem’de Seray Gözler Canan karakteriyle seyirci karşısına çıkacak. Doğal olarak birçok kişi Seray Gözler kimdir merak ediyor. Peki Seray Gözler kimdir? Seray Gözler kaç yaşında, evli mi, çocuğu var mı? Benim Güzel Ailem dizisinde Canan karakterini canlandıran Seray Gözler’in hayatı hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Seray Gözler Kimdir?

Seray Gözler, 27 Eylül 1961 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen Adanalı olan oyuncu Seray Gözler, 61 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro mezunu olan usta oyuncu Seray Gözler, bugüne kadar birçok önemli projede rol almıştır. Bunun dışında Benim Güzel Ailem güncel oyuncuları arasında olan Seray Gözler; 1984 yılından bugüne oyunculuk yapmaktadır.

Benim Güzel Ailem Canan (Seray Gözler) Evli Mi?

Benim Güzel Ailem Canan karakterini canlandıran Seray Gözler, Saydam Yeniay ile evlidir. Seray Gözler’in Saydam Yeniay ile evliliğinden Ege Yeniay isminde bir çocuğu vardır.

Seray Gözler Yer Aldığı Yapımlar

Bugüne kadar tiyatro, dizi ve filmlerde rol alarak seyircinin yakınen tanıdığı biri haline gelen Seray Gözler, yakın zamanda TRT ekranlarında Benim Güzel Ailem’de Canan karakterine hayat verecektir. Usta oyuncu bu proje öncesinde Show TV’de yayınlanan Güzel Günler dizisinde Saliha karakterini canlandırıyordu. Ancak bu projede 2023 haziran ayında final yapınca Benim Güzel Ailem Seray Gözler gibi oyunculara teklif götürdü.

Seray Gözler Dizileri

Seray Gözler 90’lı yıllar ve erken 2000’ler sonrasında yer aldığı fenomen dizilerde oynadığı karakterlerle tanınmaktadır. Bunlar arasında Süper Baba “Şule”, Yabancı Damat “Hayriye” gibi karakterleri Seray Gözler’in bilinen işleridir. Yakın zamanda ise Seray Gözler; Elimi Bırakma, Hayat Şarkısı ve Güzel Günler gibi dizilerde yer alarak genç kuşağın da tanıdığı biri haline gelmiştir. Usta oyuncu son olarak Benim Güzel Ailem dizisinde Canan karakterine hayat verecektir.

  • Benim Güzel Ailem – Canan
  • Güzel Günler – Saliha
  • Elimi Bırakma – Feride Çelen
  • Hayat Şarkısı – Süheyla Cevher
  • Yabancı Damat – Hayriye
  • Süper Baba – Şule

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz