Ana Sayfa Benim Güzel Ailem Benim Güzel Ailem Meltem Pamirtan

Benim Güzel Ailem Meltem Pamirtan

Benim Güzel Ailem Meltem Pamirtan
Adı Soyadı:Meltem Pamirtan
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:6 Ocak 1977
Aslen Nereli:Ankara
Yaşı:46
Boyu:1.68
Burcu:Oğlak
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:55
Rol Aldığı Yapımlar:Sefirin Kızı, Destan, Baba, Benim Güzel Ailem vb.
İnstagram:@meltempamirtanofficial

Benim Güzel Ailem Meltem Pamirtan kimdir? Meltem Pamirtan, bugüne değin yer aldığı dizi ve filmlerle tanınan bir oyuncudur. Aslen Ankaralı olan Meltem Pamirtan, 6 Ocak 1977 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ünlü oyuncu Meltem Pamirtan 46 yaşındadır. Meltem Pamirtan son olarak Baba dizisinde rol almıştır. Ancak Baba dizisinin 2022 sonbahar aylarında final yapmasının ardından Meltem Pamirtan bir süre boşta kalmış, bununla birlikte TRT’nin yeni dizisi Benim Güzel Ailem’de rol almak üzere anlaşmıştır. Meltem Pamirtan’ın yer aldığı projelerin bazıları şu şekildedir: Baba, Destan, Güllerin Savaşı…

Meltem Pamirtan Kimdir?

Ünlü oyuncu Meltem Pamirtan, 6 Ocak 1977 tarihinde doğmuştur ve Benim Güzel Ailem dizisinde rol aldığı 2023 yılı itibariyle 46 yaşındadır. Oyunculuğa çocuk yaşta başlayan Meltem Pamirtan henüz 5 yaşındayken Adile Teyze filmiyle seyirci karşısına çıkmıştır. Meltem Pamirtan 1982 yapımı Adile Teyze filmindeki rolüyle Adile Naşit, Ayşen Gruda ve Şener Şen gibi usta isimlerle beraber oynama fırsatı elde etmiştir. Pamirtan, üniversite eğitimi için Hacettepe Üniversitesini tercih etmiş ve burada Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 

Meltem Pamirtan Evli Mi? Boşandı Mı?

Meltem Pamirtan bir dönem yönetmen Kubilay Kasap ile evli kalmıştır. Ancak Meltem Pamirtan Kubilay Kasap çifti 2021 senesinde boşanmıştır. Bununla birlikte günümüzde Meltem Pamirtan’ın sevgilisi var mı konusunda bilgi yoktur.

Meltem Pamirtan Yer Aldığı Projeler

Adile Teyze isimli sinema filminde çocuk oyuncu olarak rol alan Meltem Pamirtan, üniversiteyi bitirdikten sonra birçok yapımda rol almıştır. Başarılı oyuncu Meltem Pamirtan 2005 yılında Zeytin Dalı, 2006 yılında ise Hayat Türküsü dizilerinde rol almıştır. Ardından Parmaklıklar Ardında dizisinde Zehra isimli bir mahkumu canlandıran Meltem Pamirtan, bir dönem Fox Tv’de yayınlanan Prenses Perfinya dizisinde de rol almıştır. Meltem Pamirtan, Güllerin Savaşı dizisinde Gülru’nun ablasına hayat vermiş ve yakın zamanda Sefirin Kızı dizisiyle akılda kalmıştır. Bununla birlikte Meltem Pamirtan Benim Güzel Ailem dizisiyle ekranlara dönecektir.

Benim Güzel Ailem oyuncuları Meltem Pamirtan, Aycan Koptur ve Onur Buldu.

Meltem Pamirtan Dizileri

  • Benim Güzel Ailem
  • Baba
  • Destan
  • Sefirin Kızı
  • Güllerin Savaşı
  • Küçük Gelin
  • Sihirli Annem
  • Aşk ve Ceza
  • Parmaklıklar Ardında
  • Hayat Türküsü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz