Ana Sayfa Benim Güzel Ailem Benim Güzel Ailem Melis Babadağ

Benim Güzel Ailem Melis Babadağ

Benim Güzel Ailem Melis Babadağ kimdir? Benim Güzel Ailem Öznur
Adı Soyadı:Melis Babadağ
Mesleği:Oyuncu, İç Mimar
Doğum Tarihi:17 Ocak 1984
Aslen Nereli:Ankara
Yaşı:39
Boyu:1.67
Burcu:Oğlak
Medeni Hali:Bekar (eski eşi: Yiğit Özer)
Kilosu:54
Rol Aldığı Yapımlar:Pis Yedili, Geniş Aile, Aykut Enişte, Benim Güzel Ailem vb.
İnstagram:@melissbabadag

Benim Güzel Ailem Melis Babadağ kimdir? İlk olarak Eski Yeni olarak açıklanan TRT1’in yeni dizisi Benim Güzel Ailem fragmanları dönmeye başladığı andan itibaren merak konusu oldu. Dizide ilgi çeken oyunculardan biri de daha önce yer aldığı Pis Yedili dizisindeki Elçin karakteriyle tanınan Melis Babadağ oldu. Ünlü oyuncu daha önce farklı projelerde yer almış olsa da bir dönem yer aldığı bu proje adeta oyuncunun en çok akılda kalan işlerinden biri oldu. Özellikle Benim Güzel Ailem’in fragmanlarında Melis Babadağ’ı görenler hakkında araştırma yapmaya başladı. Bu dizide Öznur karakterini canlandıracak olan Melis Babadağ hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki Benim Güzel Ailem’in Öznur’u Melis Babadağ kimdir? Melis Babadağ kaç yaşında, aslen nereli, burcu ne? Melis Babadağ evli mi, boşandı mı? Bu yazımızda Melis Babadağ hayatı ve profesyonel yaşantısı hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Melis Babadağ Kimdir? (Benim Güzel Ailem Öznur)

Melis Babadağ, 17 Ocak 1983 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ancak çocukluk yıllarında ailesiyle Adana’ya yerleşen Melis Babadağ, lise eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. Liseyi Üsküdar Anadolu Lisesi, üniversiteyi ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Melis Babadağ 40 yaşında olup Oğlak burcudur. Meslek kariyerinin ilk yıllarında Dove, Algida ve Atasay markalarının reklamlarında oynayan Melis Babadağ televizyonda ilk olarak Cam Kırıkları dizisinde rol almıştır. Ardından Geniş Aile dizisinde Şevval, Pis Yedili dizisindeki Elçin karakteriyle popülaritesini arttırmıştır. Son olarak İlginç Bazı Olaylar dizisi ve Aşk Çağırırsan Gelir filmlerinde rol alan Melis Babadağ, Benim Güzel Ailem Öznur karakteriyle ekranlara dönüyor.

Benim Güzel Ailem Melis Babadağ
Benim Güzel Ailem Öznur karakterine hayat veren Melis Babadağ.

Melis Babadağ Evli Mi? Boşandı Mı?

Ünlü oyuncu Melis Babadağ 2015-2019 yıllarında Yiğit Özer ile bir evlilik yaşamıştır. Ancak Melis Babadağ günümüzde evli değildir yani bekardır.

Melis Babadağ Yer Aldığı Projeler

Başarılı oyuncu Melis Babadağ, 2009’da Cam Kırıkları dizisiyle oyunculuğa başlamıştır. Ardından Aile Saadeti, Geniş Aile, Pis Yedili gibi dizilerde rol alan Melis Babadağ, sinemada Aykut Enişte serisindeki Gülşah rolüyle de tanınıyor. Melis Babadağ; Barbaroslar Akdenizin Kılıcı ve İlginç Bazı Olaylar isimli dijital dizilerden sonra Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu arasında yer almaktadır. Ünlü oyuncu burada Öznur karakterine hayat verecektir.

Melis Babadağ Dizileri

  • Benim Güzel Ailem – Öznur
  • İlginç Bazı Olaylar – Eylem
  • Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı – Zeynep
  • Yeşil Deniz – Zümrüt
  • Mihrap Yerinde – Pelin
  • Pis Yedili – Elçin
  • Geniş Aile – Şevval
  • Aile Saadeti – Didar
  • Cam Kırıkları – Emine

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz