Ana Sayfa Benim Güzel Ailem Benim Güzel Ailem Güncel Oyuncu Kadrosu

Benim Güzel Ailem Güncel Oyuncu Kadrosu

Benim Güzel Ailem Güncel Oyuncu Kadrosu

Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? TRT ekranlarında 21 Haziran 2023 akşamı başlayan Benim Güzel Ailem dizisi ilk bölümüyle ilgi çekmeyi başardı. Dizinin kadrosu birbirinden başarılı oyuncularla dikkat çekiyor. Haliyle insanlar Benim Güzel Ailem’de kimler oynuyor toplu bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Benim Güzel Ailem oyuncuları ve karakterleri itibariyle ilgi çekince insanlar dizinin kadrosunda kim kimdir merak etmeye başladı. Benim Güzel Ailem; Erdal Özyağcılar, Seray Gözler ve Nergis Kumbasar gibi deneyimli isimlere ek olarak Onur Buldu, Aycan Koptur, Meltem Pamirtan ve Serra Pirinç gibi oyunculardan oluşuyor. Üç farklı kuşağın birbiriyle bağlarını ve ilişki dinamiklerini işleyen Benim Güzel Ailem konusu itibariyle sıcak bir aile öyküsünü anlatıyor demek mümkün. Öte yandan yaşlı ile genç arasındaki muhafazakarlık ile değişim arzusunun ilişkisi dizide başarılı biçimde işleniyor. 

Benim Güzel Ailem Konusu Nedir?

Benim Güzel Ailem dizisinin konusu basmakalıp Türk aile yapısına uygun olan bir ailenin içindeki gençler ile yaşlıların birbiriyle çatışmasını ele alıyor. Dizide geniş bir ailenin kendi arasındaki çatışmaları ele alınırken, karakterlerin her biri bir yerde kendi hayat mücadelesini veriyor. Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu deneyimli oyuncular ile genç kuşağın öne çıkan isimlerini bir araya getiriyor. Rasim’in ailesini bir arada tutma çabasını ele alan Benim Güzel Ailem, 2023 yaz sezonunun dikkat çeken dizilerinden biri olarak adından söz ettirmeyi başardı.

Benim Güzel Ailem Oyuncuları ve Karakterleri

TRT 1 ekranlarında 21 Haziran 2023 akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Benim Güzel Ailem oyuncuları ve karakterleri ile ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu ve karakter eşleşmesi aşağıdaki gibidir:

 • Erdal Özyağcılar: Rasim
 • Seray Gözler: Canan
 • Nergis Kumbasar: Feryal
 • Onur Buldu: Ferdi
 • Melis Babadağ: Öznur
 • Serra Pirinç: Damla
 • Aycan Koptur: Deniz
 • Erdem Akakçe: Nedim
 • Meltem Pamirtan: Derya
 • Tolga Ortancıl: Emre
 • Toprak Can Adıgüzel: Osman
 • Münire Apaydın
Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu

Rasim (Erdal Özyağcılar) ve Canan (Seray Gözler) çiftinin çocuklarıyla ilişkisini ele alan Benim Güzel Ailem usta isimler ile yeni jenerasyonun adından söz ettiren oyuncularını bir araya getirmiş durumda.

Benim Güzel Ailem Güncel Oyuncu Kadrosu

Benim Güzel Ailem Güncel oyuncu kadrosu şu şekildedir: Erdal Özyağcılar, Seray Gözler, Onur Buldu, Nergis Kumbasar, Melis Babadağ, Serra Pirinç, Aycan Koptur, Meltem Pamirtan, Toprak Can Adıgüzel, Münire Apaydın, Erdem Akakçe ve Tolga Ortancıl. Yazımızın bu kısmında Benim Güzel Ailem kim kimdir konusunda oyuncuların biyografilerini ele alacağız.

Benim Güzel Ailem Rasim Kimdir? Erdal Özyağcılar Kimdir?

Dizide ailenin babası Benim Güzel Ailem Rasim rolünde usta oyuncu Erdal Özyağcılar rol alıyor. Erdal Özyağcılar, geçmişten bugüne yer aldığı her projeyle adından söz ettiren bir isim. Son olarak 2022 yaz ayında TRT’de Balkan Ninnisi dizisinde rol alan Erdal Özyağcılar, Benim Güzel Ailem ile ekranlara döndü. 

Erdal Özyağcılar, 75 yaşındadır ve aslen İzniklidir. Genç yaştan itibaren çeşitli projelerde yer almaya başlayan Erdal Özyağcılar bilhassa yakın dönemde televizyon dizileriyle tanınmaktadır. Erdal Özyağcılar, Yasak Elma Hasan Ali Kuyucu, Balkan Ninnisi Süleyman gibi rolleriyle yakın zamana damga vurmuştur. Öte yandan duayen oyuncu Erdal Özyağcılar Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu arasında dizinin babası Rasim karakterini canlandırıyor. Erdal Özyağcılar’ın yer aldığı önemli yapımlardan bazıları şu şekildedir: Prestij Meselesi, Aile Arasında, Mucize 2: Aşk, Yabancı Damat, No:309, Yasak Elma, Balkan Ninnisi, Elveda Rumeli…

Benim Güzel Ailem Canan Kimdir? Seray Gözler Kimdir?

Benim Güzel Ailem Canan dizide Rasim’in eşidir. Dizide Canan karakterini başarılı oyuncu Seray Gözler canlandırıyor. Seray Gözler yakın zamanda Güzel Günler dizisinde Saliha karakterine hayat vermiştir.  27 Eylül 1961 tarihinde dünyaya gelen Seray Gözler, 62 yaşındadır. Başarılı oyuncu Seray Gözler’in yer aldığı bazı yapımlar şu şekildedir: Elimi Bırakma, Hayat Şarkısı, Yabancı Damat…

Benim Güzel Ailem Feryal Kimdir? Nergis Kumbasar Kimdir?

Benim Güzel Ailem Feryal karakterini canlandıran Nergis Kumbasar, seyircinin özellikle Kiralık Aşk Neriman İplikçi karakteriyle eşleştirdiği bir isimdir. Ancak Nergis Kumbasar 90’lı yıllardan itibaren farklı projelerle seyirci karşısına çıkmış ve her daim adından söz ettirmiştir. Bir dönem Mehmet Ali Erbil ile yaşadığı evlilik ile adından söz ettiren Nergis Kumbasar’ın bu evliliğinden Yasmin Erbil isminde kızı vardır. Nergis Kumbasar’ın yer aldığı bazı projeler şu şekildedir: Seversin, Sihirli Annem, İyi Günde Kötü Günde, Kiralık Aşk, Acemi Cadı…

Benim Güzel Ailem Ferdi Kimdir? Onur Buldu Kimdir?

Benim Güzel Ailem Ferdi karakterini canlandıran Onur Buldu özellikle Güldür Güldür Show programıyla tanınan bir isimdir. 40 yaşında olan Onur Buldu, Duygu Kozoğlu ile evlidir. Onur Buldu’nun bu evliliğinden Masal adında bir kızı vardır. 

Benim Güzel Ailem Öznur Kimdir? Melis Babadağ Kimdir?

Benim Güzel Ailem Öznur kimdir? Dizide Öznur karakterini başarılı isim Melis Babadağ canlandırıyor. 17 Ocak 1984 tarihinde dünyaya gelen Melis Babadağ, aslen Ankaralıdır. Melis Babadağ 10 yıl önce Pis Yedili dizisinde Elçin rolüyle tanınmaktadır. Bununla birlikte Melis Babadağ, Aykut Enişte gibi filmlerde de rol almıştır. Melis Babadağ’ın yer aldığı bazı diziler şu şekildedir: Yeşil Deniz, Geniş Aile, İlginç Bazı Olaylar, Pis Yedili…

Benim Güzel Ailem Damla Kimdir? Serra Pirinç Kimdir?

Benim Güzel Ailem Damla kimdir? Serra Pirinç Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu içerisinde dikkat çeken isimlerden biridir. Yeni neslin öne çıkan oyuncularından biri olan Serra Pirinç, kariyerine Bizim Hikaye dizisiyle adım atmıştır. Ardından Vuslat dizisinde rol alan Serra Pirinç, Tozluyaka Zeyno karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Benim Güzel Ailem Deniz Kimdir? Aycan Koptur Kimdir?

Benim Güzel Ailem Deniz karakterini Aycan Koptur canlandırıyor. 24 şubat 1994 doğumlu olan Aycan Koptur, 29 yaşındadır. 2022 yaz aylarında yayınlanan Ah Nerede dizisinde Huriye karakterini canlandıran Aycan Koptur, Güldür Güldür Show gibi projelerde de yer almıştır.

Benim Güzel Ailem Derya Kimdir? Meltem Pamirtan Kimdir? 

Benim Güzel Ailem Derya kimdir? Dizide Derya karakterini Meltem Pamirtan canlandırıyor. 46 yaşında olan Meltem Pamirtan, daha önce Güllerin Savaşı, Baba, Sefirin Kızı ve Aşk ve Ceza gibi dizilerde rol almıştır.

Benim Güzel Ailem Osman Kimdir? Toprak Can Adıgüzel Kimdir?

Benim Güzel Ailem Osman karakterini canlandıran Toprak Can Adıgüzel 26 Ocak 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Alev Alev dizisindeki Ali rolüyle tanınırlığını arttıran Toprak Can Adıgüzel; Kalp Yarası gibi dizilerde de rol almıştır.

Benim Güzel Ailem Nedim Kimdir? Erdem Akakçe Kimdir?

Benim Güzel Ailem Nedim karakterini Erdem Akakçe canlandırıyor. Erdem Akakçe, son olarak Disney+ dizisi Aktris Rafet karakterini canlandırmıştı. Erdem Akakçe’nin yer aldığı bazı diziler şu şekildedir: İyilik, Sıcak Kafa, Aziz, Menajerimi Ara…

Benim Güzel Ailem Münire Apaydın Kimdir?

Benim Güzel Ailem güncel oyuncu kadrosu içerisinde yer alan Münire Apaydın, 7 Haziran 1979 tarihinde Manisa’da doğmuştur. Münire Apaydın son olarak O Kız dizisinde Nimet karakterini canlandırmıştır. Bununla birlikte Münire Apaydın, son olarak TRT’nin yeni dizisi Benim Güzel Ailem oyuncuları arasındadır. Münire Apaydın’ın yer aldığı diziler şu şekildedir: O Kız, Kırmızı Oda, Savaşçı, Güllerin Savaşı…

Benim Güzel Ailem Tolga Ortancıl Kimdir?

Benim Güzel Ailem Tolga Ortancıl, 31 yaşındadır. Tolga Ortancıl; Güzel Köylü ve Balkan Ninnisi gibi projelerde de yer almıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz