Ana Sayfa Benim Güzel Ailem Benim Güzel Ailem Erdem Akakçe

Benim Güzel Ailem Erdem Akakçe

Benim Güzel Ailem Erdem Akakçe kimdir? Erdem Akakçe hayatı, dizileri
Adı Soyadı:Erdem Akakçe
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:13 Aralık 1975
Aslen Nereli:Konya
Yaşı:47
Boyu:1.74
Burcu:Yay
Medeni Hali:
Kilosu:70
Rol Aldığı Yapımlar:Aktris, Sıcak Kafa, İyilik, Benim Güzel Ailem vb.
İnstagram:@erdemakakce

Benim Güzel Ailem Erdem Akakçe kimdir? Dizide Nedim karakterini canlandıracak olan Erdem Akakçe dizide en çok merak edilen oyunculardan biri oldu. Erdem Akakçe 13 Aralık 1975 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı olan Erdem Akakçe, lise eğitimini Ankara Özel Yükseliş Kolejinde tamamlamıştır. Akakçe lise eğitiminin ardından bugün de farklı tiyatro, dizi ve sinema projeleriyle adından söz ettireceği tiyatro eğitimi için Bilkent Üniversitesinde eğitim görmüştür. Erdem Akakçe bugüne değin yüzlerce tiyatro projesine ek olarak Anlat İstanbul, Zincirbozan, Gölgesizler gibi filmlerde rol almıştır. Erdem Akakçe, tiyatro ve sinema projelerinin dışında yakın zamanda yer aldığı İyilik, Aziz, Menajerimi Ara gibi projelerle de tanınıyor. Benim Güzel Ailem’de Nedim karakterini canlandırmaya hazırlanan Erdem Akakçe son olarak Disney+ yapımı Aktris dizisi oyuncu kadrosu içerisinde yer almış ve bu dizide Rafet karakterini canlandırmıştır.

Benim Güzel Ailem Nedim kimdir? Erdem Akakçe kimdir?

Erdem Akakçe Kimdir?

Benim Güzel Ailem dizisinde Nedim karakterine hayat verecek olan Erdem Akakçe, 1975 doğumludur. Yani başarılı oyuncu Erdem Akakçe 47 yaşındadır. 13 Aralık doğumlu olan Erdem Akakçe, Yay burcudur. Erdem Akakçe’nin boy ve kilosu kaçtır sorusu ise oyuncu hakkında en çok merak edilenlerden biridir. Deneyimli oyuncu Erdem Akakçe 174 cm boyunda ve 80 kilo ağırlığındadır. 

Erdem Akakçe Evli Mi?

Erdem Akakçe evli mi sorusu Benim Güzel Ailem Nedim karakterini canlandıran Erdem Akakçe ile ilgili merak edilenlerden biridir. Ancak Erdem Akakçe’nin özel yaşamına dair epey az bilgi mevcut. Bu sebeple Erdem Akakçe’nin eşi kim sorusuna net cevap veremiyoruz. Oyuncu muhtemelen bekar olmakla birlikte günümüzde hayatında herhangi biri yok.

Erdem Akakçe Yer Aldığı Projeler

Erdem Akakçe yer aldığı projeler ile uzun süredir seyircilerin simaen aşina olduğu bir isimdir. 2002 yılından itibaren bilfiil dizi ve sinema projelerinde karşımıza çıkan Erdem Akakçe, profesyonel olarak oyunculuğa Dostlar Tiyatrosunda başlamıştır. Başarılı oyuncu Erdem Akakçe ilk olarak Kısmetim Otel isimli dizide rol almış, ardından Bir İstanbul Masalı dizisindeki rolüyle tanınırlığını arttırmıştır. Kariyerine birçok dizi ve sinema projesi sığdıran Erdem Akakçe; Bizim İçin Şampiyon ‘Mümin Çılgın’, İnsanlar İkiye Ayrılır ‘Eray’ karakterleriyle sinemada seyirci karşısına çıkmıştır. Başarılı oyuncu Erdem Akakçe; TRT’nin yeni dizisi Benim Güzel Ailem ‘Nedim’ karakterini canlandıracaktır.

Erdem Akakçe Dizileri

 • Benim Güzel Ailem – Nedim
 • Aktris – Rafet
 • İyilik – Necati
 • Sıcak Kafa – Cevat
 • Aziz – Zülfikar
 • Menajerimi Ara – Alper
 • Uyanış: Büyük Selçuklu – Behram
 • Vuslat – Meczup Abdullah
 • Tehlikeli Karım – Yaman Çalışkan
 • Çoban Yıldızı – Erdal
 • Beni Böyle Sev – Haluk Aslan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz