Ana Sayfa Oyuncular Bambaşka Biri Ekrem Gediz Kimdir? (Muttalip Müjdeci)

Bambaşka Biri Ekrem Gediz Kimdir? (Muttalip Müjdeci)

Bambaşka Biri Ekrem Gediz Kimdir
Bambaşka Biri Ekrem Gediz Kimdir

Bambaşka Biri Ekrem Gediz rolüne can veren ünlü oyuncu Muttalip Müjdeci 1972 yılında Yozgat’ın Yerköy ilçesinde doğmuştur.

Ekrem Gediz Kimdir?

Geçmişi çok karanlık ve aşırı gizemli olan Ekrem Gediz Leyla’nın babasıdır. Şuan da tamamen kabuğuna çekilmiş ve sade bir iş adamı olarak hayatını devam ettirmeye çalışmaktadır. Ekrem Gediz’in geçmişte yaptığı büyük bir hata şuan da hayatı ve geceleri ona zindan etmektedir. Tüm bunlara rağmen aile içerisinde Leyla ile arası iyi olan tek kişidir. Uykularını ve gecelerini kendisine haram eden geçmişinde ki hata şimdi ise kızı Leyla’nın önüne çıkacaktır.

Bambaşka Biri Ekrem Gediz Kimdir
Bambaşka Biri Ekrem Gediz Kimdir

Muttalip Müjdeci Kimdir?

Ünlü oyuncu Muttalip Müjdeci 1972 yılında Yozgat ilinin Yerköy ilçesinde doğdu. Başarılı oyuncu Muttalip Müjdeci birçok tiyatro oyunlarında başarıyla görev almıştır. Bir çok film ve dizide de rol alan Müttalip Müjdeci son dönemde rol aldığı Çukur dizisinde ki Ziya ve Alef dizisinde ki Mahmut rolleri ile seyirciler tarafından çok büyük bir beğeni almıştır. Ünlü oyuncu Muttalip Müjdeci son olarak ise Bambaşka Biri Ekrem Gediz rolüne hayat vermektedir.

Ünlü oyuncu sosyal medya paylaşımlarına ise @muttalipmujdeci hesabından devam etmektedir.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz