Ana Sayfa Arayış Arayış Dizisi Tufan Kimdir? (Mehmet Günsür)

Arayış Dizisi Tufan Kimdir? (Mehmet Günsür)

Arayış dizisi Tufan kimdir? Mehmet Günsür hakkında bilgiler
Adı Soyadı:Mehmet Günsür
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:8 Mayıs 1975
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:48
Boyu:1.78
Burcu:Boğa
Medeni Hali:Evli (Katerina Mongoi ile birlikte)
Kilosu:70
Rol Aldığı Yapımlar:Muhteşem Yüzyıl, Fi, Atiye, Unutursam Fısılda, Arayış vb.
İnstagram:@mehmet.gunsur

Arayış dizisi Tufan kimdir? Mehmet Günsür Disney+ yapımı Arayış dizisiyle ekranlara dönüyor. Son olarak Atiye dizisinde Erhan Kurtiz karakterini canlandıran Mehmet Günsür, dijital yapımların aranan isimlerinden biridir. Ancak Mehmet Günsür bugüne değin sadece dijital platform dizileriyle değil, tv dizileri ve filmleriyle de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Mehmet Günsür’ün televizyonda en çok bilinen işleri Muhteşem Yüzyıl ve Beyaz Gelincik dizileridir. Bununla birlikte Mehmet Günsür; Unutursam Fısılda, İstanbul Kırmızısı, Aşk Tesadüfleri Sever ve Hamam gibi filmlerle de tanınmaktadır. Başarılı oyuncu Mehmet Günsür yakın zamanda Disney+ ekranlarında yayına girecek Atatürk dizisinde Atatürk’ün babası Ali Rıza Efendi’ye hayat verecek. Mehmet Günsür aynı zamanda Arayış dizisinde Aslı Enver ile başrolleri paylaşıyor. Peki Arayış dizisinin Tufan’ı Mehmet Günsür kimdir? Mehmet Günsür sevgilisi var mı? Mehmet Günsür hangi yapımlarda rol aldı? Bu yazımızda Arayış Tufan karakterine hayat veren Mehmet Günsür hakkında merak ettiklerinizi cevaplayacağız.

Arayış dizisi Tufan karakterine hayat veren Mehmet Günsür kimdir?

Mehmet Günsür Kimdir? (Arayış Dizisi Tufan)

Arayış dizisinde Tufan karakterine hayat veren Mehmet Günsür kimdir? Mehmet Günsür, 8 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 48 yaşındadır. Aslen Tatar Türkü olan Mehmet Günsür, İstanbul Fatih’te doğup büyümüştür. Oyunculuğa genç yaşta merak salan Günsür, İtalyan Lisesinden mezun olmuş ve sonrasında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuştur. İlk olarak 1989 yılında Geçmiş Baharın Mimozaları isimli tv dizisinde rol alan Günsür, Ferzan Özpetek yapımı Hamam filmiyle dünya çapında tanınırlık elde etmiştir. 

Mehmet Günsür Evli Mi? Mehmet Günsür’ün Çocuğu Var Mı?

Deneyimli oyuncu Mehmet Günsür, 2006 yılında Katerina Mongio ile evlenmiştir ve çift hala evlidir. Bununla birlikte Mehmet Günsür’ün bu evliliğinden 3 çocuğu vardır.

Mehmet Günsür evli mi? Mehmet Günsür eşi ve çocukları
Arayış dizisinde Tufan karakterine hayat veren Mehmet Günsür ve eşi Katerine Mongio.

Mehmet Günsür Yer Aldığı Yapımlar

Mehmet Günsür yer aldığı yapımlar ile seyircinin yakından tanıdığı bir isimdir. Özellikle son yıllarda dijital platformların ortaya çıkışıyla beraber Mehmet Günsür dijital dizilerin aranan isimlerinden biri olmuştur. Öyle ki Fi, Atiye, Arayış ve Atatürk dizileri Mehmet Günsür’ün oynadığı dijital dizilerden bazılarıdır. Mehmet Günsür sinemada O Şimdi Asker, Anlat İstanbul, Ses, Unutursam Fısılda, İstanbul Kırmızısı ve Martıların Efendisi gibi filmlerde rol almıştır. Günsür’ün televizyondaki en bilinen işleri ise Muhteşem Yüzyıl ve Beyaz Gelincik dizileridir.

Mehmet Günsür Dizileri

  • Arayış – Tufan
  • Kül – Kenan
  • Atatürk – Ali Rıza Efendi
  • Atiye – Erhan Kurtiz
  • Fi – Deniz
  • Muhteşem Yüzyıl – Şehzade Mustafa
  • Bıçak Sırtı – Mehmet Ertuğrul
  • Beyaz Gelincik – Mustafa Aslanbaş

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz