Ana Sayfa Aile Aile Yağmur Akın Kimdir? (Yüsra Geyik)

Aile Yağmur Akın Kimdir? (Yüsra Geyik)

Aile Yağmur Akın kimdir? (Yüsra Geyik kim)
Adı Soyadı:Yüsra Geyik
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Samsun
Doğum Tarihi:21 Haziran 1990
Yaşı:33
Boyu:1.65
Kilosu:42
Burcu:İkizler
Eğitim:İstanbul Kültür Üniversitesi (İletişim Tasarımı)
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Arka Sokaklar, Camdaki Kız, Aile vb.
İnstagram:@yusrageyik

Aile Yağmur Akın kimdir? Aile dizisinde Devin’in kardeşi Yağmur hakkında en çok araştırma yapılan karakterlerden biri oldu. Yağmur, annesi ve babasının ayrılığı sonrası psikolojik problemler yaşamaya başlamıştır. Borderline kişilik bozukluğu olan Yağmur, sık sık Devin’e problemler çıkarır. Ablasının hayatına tutunma kaynağı olan ancak aynı zamanda ablasına zorluklar çıkaran Yağmur’u kimin oynadığı ise büyük merak konusu olmuştur. Aile oyuncu kadrosu arasında Yağmur karakterine Yüsra Geyik hayat vermektedir. Daha öncesinde Arka Sokaklar dizisi Zeliş karakteriyle tanınan Yüsra Geyik yakın zamanda farklı dizilerde boy gösteriyor. Peki Aile karakterleri arasında Yağmur’a hayat veren Yüsra Geyik kimdir? Yüsra Geyik kaç yaşında, boyu kilosu nedir, sevgilisi var mı?

Aile Yağmur Akın kimdir?

Yüsra Geyik Kimdir? Aile Yağmur Akın Karakterine Hayat Veren Yüsra Geyik Hayatı

Aile dizisi Yağmur Akın karakteriyle oyunculuğa devam eden Yüsra Geyik, birçok seyircinin Arka Sokaklar Hüsnü Çoban’ın kızı olarak tanıdığı biridir. Çocukluktan beri yer aldığı Arka Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik sonrasında farklı projelerde ekran karşısına çıkmıştır. Bunlar arasında son olarak Borderline bir genç kızı canlandırdığı Aile dizisindeki Yağmur karakteri epey dikkat çekiyor. Haliyle pek çok kişi Aile Devin’in kardeşi rolüyle ekran karşısına çıkan Yüsra Geyik kimdir merak ediyor.

Yüsra Geyik Hayatı

Aile dizisinin Yağmur’u Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde doğmuştur. Memleketi Samsun olan Yüsra Geyik 2023 itibariyle 33 yaşındadır. İlkokuldayken ailesiyle İstanbul’a taşınan güzel oyuncu Yüsra Geyik henüz ilkokul yıllarında tiyatroyla ilgilenmeye başlamıştır. Yüsra Geyik’in hayatının dönüm noktası ise 2006 yılında başlayan Arka Sokaklar dizisi ile olmuştur. Ünlü oyuncu 16 yaşından itibaren Arka Sokaklar Zeliha (Zeliş) Çoban rolüne hayat vermiştir. Yüsra Geyik 2021 yılında 15. sezon itibariyle Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştır. 

Yüsra Geyik’in Sevgilisi Kim?

Aile Yağmur Akın karakterine hayat veren Yüsra Geyik hakkında sıklıkla sevgilisi var mı sorusu merak ediliyor. Bir dönem ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ile ilişki yaşayan Yüsra Geyik evli değildir. Başarılı oyuncu son olarak Serkan Sümer isminde biriyle ilişki yaşamaktadır. Başka bir deyişle Aile dizisinin Yağmur’u Yüsra Geyik’in sevgilisi vardır.

Yüsra Geyik Yer Aldığı Projeler

Birçok kişi Yüsra Geyik ismini Arka Sokaklar ile duysa da genç oyuncu henüz çocukluktan beri farklı dizilerde rol almıştır. İlk olarak Hayat Bilgisi dizisinde oynayan Yüsra Geyik, sonrasında Yabancı Damat dizisinde Melisa rolüne hayat vermiştir. Akabinde kısa süreli birkaç dizide oynayan Yüsra Geyik, Arka Sokaklar dizisinde 538 bölüm yer almıştır. 15 sezon sonunda Yüsra Geyik Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştır. 2021-2022 sezonunda Camdaki Kız Melisa (Muzo’nun sevgilisi) rolüne hayat veren Yüsra Geyik son olarak Aile oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Başarılı oyuncu Yüsra Geyik, Aile dizisi Yağmur Akın (Devin’in kardeşi) karakterine hayat veriyor.

Yüsra Geyik Dizileri

  • Aile – Yağmur (Devin’in kardeşi)
  • Bozkır – Hilal
  • Sadece Arkadaşız
  • Bir Küçük Gün Işığı
  • Camdaki Kız – Melisa
  • Arka Sokaklar – Zeliş
  • Yabancı Damat – Melis
  • Hayat Bilgisi (konuk oyuncu)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz