Ana Sayfa Aile Aile Seher Soykan Kimdir? (Emel Göksu)

Aile Seher Soykan Kimdir? (Emel Göksu)

Aile Seher Soykan (Aslan'ın babanesi Seher) Emel Göksu
Adı Soyadı:Emel Göksu
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:Malatya
Doğum Tarihi:25 Şubat 1945
Yaşı:78
Boyu:1.66
Kilosu:70
Burcu:Balık
Eğitim:Lisans
Medeni Hali:Evli
Rol Aldığı Yapımlar:Annem, Kocamın Ailesi, Aile vb.
İnstagram:@emelgoksum

Aile Seher Soykan kimdir?  Aile dizisinde demans hastalığı olan Seher, ailenin büyüğüdür. Yusuf ve İbrahim’in anneleri olan Seher, bir türlü Yusuf’un ölümünü kabullenemez. Ayriyeten unutkanlık problemi olmasından dolayı sık sık kendisine ve ailesine problemlere yol açar. Aile zengin oyuncu kadrosu arasında Seher karakterine usta oyuncu Emel Göksu hayat veriyor. Sanat hayatında 60 yılı deviren usta oyuncu Emel Göksu Show TV’nin yeni dizisi Aile ile ekranlara dönüş yaptı. Özellikle genç kuşak ve doğrudan Emel Göksu kimdir bilmeyenler dizinin Seher Soykan’ı hakkında bilgi araştırıyor. Bu yazımızda Aile dizisi Aslan’ın babaannesi Seher’i canlandıran Emel Göksu hayatı hakkında bilgiler sunacağız. Peki deneyimli oyuncu Emel Göksu kaç yaşında, Emel Göksu çocuğu var mı, çocuğu kim?

Emel Göksu Kimdir?

Aile Seher Soykan karakteriyle kadroda yer alan Emel Göksu dizide yaşlılık ve oğlunun kaybıyla birlikte demans problemi yaşayan bir kadındır. Tiyatro kökenli Emel Göksu, 25 Şubat 1945 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Emel Göksu, 78 yaşındadır. Usta oyuncu Emel Göksu profesyonel yaşamına 1962 senesinde başlamış olup halihazırda 60 yıldır oyunculuk yapmaktadır. 

Aile Seher Soykan kimdir?

Emel Göksu Çocuğu Var Mı? Emel Göksu’nun Çocukları Kimdir?

Birçok kişi Emel Göksu ismini bilse de çocukları kimdir bilgi sahibi değildir. Usta oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan kızı Fadik Sevin Atasoy, Kardeşlerim Şengül karakterine hayat vermektedir. Ayrıca oğlu İbrahim Eren Keleş ise ünlü opera ve bale sanatçısıdır.

Emel Göksu Dizileri

Kariyerinde 60 yılı deviren ünlü tiyatrocu Emel Göksu birçok dizi ve filmde rol almıştır. Özellikle 2000’li yıllar sonrasında yer aldığı dizilerle seyircinin yakından tanıdığı bir isim haline gelmiştir. Şu anda Aile Seher Soykan rolünü canlandıran Emel Göksu, 80’li yıllardan itibaren dizilerde rol almaktadır. Usta oyuncu Emel Göksu; Ferhunde Hanımlar ve Bizim Evin Halleri gibi zamanına damga vuran dizilerde rol almıştır.

Emel Göksu hangi dizilerde oynamıştır?

  • Aile – Seher Soykan
  • Babam ve Ailesi – Macide
  • Kocamın Ailesi
  • Hayatımın Rolü
  • Adını Kalbime Yazdım
  • Bitmeyen Şarkı
  • Annem
  • Ah Be İstanbul
  • Bizim Evin Halleri
  • Ferhunde Hanımlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz