Ana Sayfa Aile Aile Leyla Soykan Sayıcı Kimdir?

Aile Leyla Soykan Sayıcı Kimdir?

Aile Leyla Soykan (Aslan'ın ablası) kimdir?
Adı Soyadı:Canan Ergüder
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İstanbul
Doğum Tarihi:15 Temmuz 1976
Yaşı:47
Boyu:1.57
Kilosu:56
Burcu:Yengeç
Eğitim:Lisans
Medeni Hali:Evli (Kenan Ece ile)
Rol Aldığı Yapımlar:Güllerin Savaşı, Menajerimi Ara, Aile vb.
İnstagram:@cananerguder1

Aile Leyla Soykan kimdir? Soykan ailesinin depresif kızı Leyla, dizinin ilgi çeken karakterlerinden biridir. Leyla Soykan, istemediği bir şekilde Tolga Sayıcı ile evlenmiştir. Bu evliliğinden 2 çocuğu olan Leyla sık sık eşinin ihanetine uğrar ve bunu bilir. Bu nedenle Leyla alkol problemi yaşar ve bilhassa annesi tarafından normal olmamakla damgalanır. Ancak Devin’in gelişiyle birlikte Leyla karakter dönüşümü yaşayacak ve yaşamındaki kontrolü annesinin elinden almak için çabalayacaktır. Aile dizisi karakterleri arasında Leyla’yı başarılı oyuncu Canan Ergüder canlandırıyor. Peki Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder kimdir, kaç yaşında, evli mi? Bu yazımızda Canan Ergüder’in hayatı hakkında merak ettiğiniz bütün soruların cevapları yer almaktadır.

Canan Ergüder Kimdir? Aile Leyla Soykan Rolüyle Ekranlara Dönen Canan Ergüder Hayatı

Başarılı oyuncu Canan Ergüder, 15 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aile dizisinin başladığı tarih itibariyle 47 yaşında olan Canan Ergüder, kendisi gibi oyuncu olan Kenan Ece ile evlidir. Canan Ergüder ve Kenan Ece çiftinin oğlu Demir Ece 2018 yılında dünyaya gelmiştir. Başka bir deyişle Canan Ergüder özel hayatında evlidir ve bir çocuğu vardır. Ünlü oyuncunun babası akademisyen Üstün Ergüder’dir. Amerika’da oyunculuk üzerine lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlayan Canan Ergüder, günümüzde yer aldığı dizilerle tanınmaktadır. Son olarak Aile Leyla Soykan rolüyle ekranlara dönmüş ve seyircinin ilgisini tekrardan üzerine çekmiştir.

Aile Leyla Soykan kimdir?

Canan Ergüder Boyu ve Kilosu Nedir? Canan Ergüder’in Burcu Nedir?

Aile Leyla Soykan kimdir sorusunda birçok kişi bu karaktere hayat veren Canan Ergüder kaç kilo, boyu kaç ve burcu ne gibi soruları merak ediyor. Başarılı oyuncu Canan Ergüder 1,57 boyunda ve 56 kilodur. 15 Temmuz 1976 doğumlu olan Canan Ergüder’in burcu ise Yengeç’tir.

Canan Ergüder İyileşti Mi?

Menajerimi Ara dizisinde oynadığı sıralarda kanser olduğunu öğrenen Canan Ergüder, tedavisi için diziden ayrılmıştır. Ancak gerekli tedaviyi gördükten sonra başarılı oyuncu Canan Ergüder iyileşmiş ve ekranlara dönmüştür.

Canan Ergüder Yer Aldığı Projeler Nelerdir?

Aile dizisi Leyla Soykan karakteriyle daha önce canlandırdığı karakterlerden tamamen farklı bir role bürünen Canan Ergüder bu rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Birçok kişi Canan Ergüder hangi projelerde yer aldı merak ediyor. İlk dizi projesi Bıçak Sırtı olan Canan Ergüder sonrasında Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Özellikle Behzat Ç dizisindeki Savcı Esra rolüyle tanınırlığı artmıştır. Güllerin Savaşı dizisindeki Gülfem Sipahi ve Menajerimi Ara Feris Dikmen karakterleriyle genç kuşağın dikkatini çeken başarılı oyuncu son olarak Aile dizisinde oynuyor. Aile dizisindeki Leyla Soykan Sayıcı rolü Canan Ergüder’in daha önce canlandırdığı ayakları yere basan kadın karakterlerin aksine daha kırılgan bir yapıdadır.

Canan Ergüder Dizileri

  • Aile – Leyla Soykan
  • Oğlum – Demet
  • Menajerimi Ara – Feris Dikmen
  • Behzat Ç. – Savcı Esra
  • Güllerin Savaşı – Gülfem Sipahi
  • Galip Derviş – Leyla Gürsoy
  • Binbir Gece – Eda Akınay
  • Bıçak Sırtı – Serra

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz