Ana Sayfa Dizi Özetleri Aile Güncel Oyuncu Kadrosu(Yeni Gelenler Dahil)

Aile Güncel Oyuncu Kadrosu(Yeni Gelenler Dahil)

Aile güncel oyuncu kadrosu, Aile dizisi oyuncuları

Aile güncel oyuncu kadrosu, konusu sıklıkla merak ediliyor. Aile dizisi birbirinden deneyimli oyuncu kadrosuyla henüz yayınlanmadan merak konusu olmuştu. Nitekim dizi yayınlandığı ilk bölümde AB ve ABC+ grubunda 1. olurken Total’de 2. olmuştu. Özellikle dizinin giderek artan bir izleyici kitlesi mevcut. Bununla birlikte insanlar Aile oyuncuları kimlerdir merak ediyor. Bunun dışında dizide bazı önemli karakterler henüz ilk bölümde görünmedi. Bilhassa Aile dizisinin sosyal medyada her bölüm Trend Topic olmasıyla beraber diziye baştan başlayan birçok kişi mevcut. Bu yazımızda Aile dizisi hakkında öncelikle konuyu betimleyip, sonrasında oyuncu kadrosu ve karakterlere değineceğiz. Peki Aile dizisinde kimler oynuyor? Aile dizisinde kim kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ’un Aile dizisinde oynadığı karakter kimdir? Serenay Sarıkaya’nın Aile dizisi Devin karakteri nasıl biri? İşte Aile dizisine dair bütün detaylar…

Aile Dizisi Konusu Nedir? 

Aile dizisi konusu nedir? İsminden anlayacağınız üzere ailenin insan üzerinde açtığı yaraları anlatıyor bu dizi. Aile dizisinin ana hikayesine değinerek konuyu ayrıntılı olarak ele alalım. Aslan ve Devin, birbirini hiç tanımayan ancak ailesel problemler yaşayan kişilerdir. Bir yanda Aslan, yeraltı dünyasında amcasının problemleriyle ilgilenir. Diğer yanda ise Devin psikologluk mesleğini icra ederken, en yakını olan kardeşinin psikolojik problemlerine çare olamamanın yıkımıyla cebelleşir. İzmir’e giden bir uçakta yolları kesişen Aslan ve Devin, uçakta tatsız bir tanışma yaşarken Devin’in kardeşi Yağmur için yardımcı olmasıyla birlikte Aslan Devin tanışması başlar. 

Rastgele tanışmayla birlikte Devin birden kendini Soykan ailesinin bir parçası olarak bulur. Ailelerinden problem yaşayan iki kişi artık bir aile kurtmuştur. Diğer yanda ise Soykan ailesinin otoriter annesi bu çifte, özellikle Devin’e otoritesini her daim hissettirecektir. Birbirinden ünlü isimlerin olduğu Aile güncel oyuncu kadrosu seyirciyi dizinin içine çeken karakterleri canlandırıyor. Aslan, Devin, Hülya, Cihan, Leyla ve diğer karakterler toplumun en küçük yapı birimini oluşturan Aile kavramını derinlikli olarak ortaya koyuyor.

Aile Oyuncuları ve Karakterleri

Aile oyuncuları ve karakterleri birçok seyircinin detaylı olarak araştırdığı konulardan biridir. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrolleri paylaştığı bu dizide Aslan ve Devin’in yollarının kesişmesi işleniyor. Bununla birlikte dizide Nur Sürer, Nejat İşler ve Levent Ülgen gibi usta isimlerin canlandırdığı karakterler dizinin ana hatlarını belirliyor. Peki Aile güncel oyuncuları kimlerden oluşuyor? Aile dizisinde kim kimdir?

Aile güncel oyuncu kadrosu

Aile Dizisi Güncel Oyuncuları Listesi

Show tv’nin Ay Yapım’a çektirdiği Aile dizisi güncel oyuncuları şu şekildedir:

 • Kıvanç Tatlıtuğ
 • Serenay Sarıkaya
 • Nur Sürer
 • Nejat İşler
 • Canan Ergüder
 • Levent Ülgen
 • Emel Göksu
 • İpek Tenolcay
 • Yüsra Geyik
 • Mert Denizmen
 • İpek Çiçek

Aile Güncel Oyuncuları ve Karakterleri

AY Yapım imzalı Aile dizisi 7 Mart 2023 akşamı Show Tv’de ekran yolculuğuna başladı. Ancak Aile dizisi konusu ve geniş oyuncu kadrosuyla birlikte her bölüm izleyici sayısını arttırıyor. Özellikle diziyi yeni izleyenler veya çözmekte zorlananlar Aile dizisi konusunu anlamaya çalışırken dizideki karakterler hakkında araştırma yapıyor. Bu nedenle Aile dizisindeki oyuncuları ve karakterleri ayrıntılı olarak ele alacağız.

Aile Dizisi Aslan Soykan Kimdir? Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?

Aile dizisi Aslan Soykan karakteri babasının intiharıyla birlikte bütün işleri devralmıştır. Babasından kalan yeraltı dünyası mirasıyla birlikte artık bu işlerden elini ayağını çekmek isteyen Aslan diğer yandan amcasıyla mücadeleye girişir. Soykan ailesinin veliahtı olan Aslan’ın hayatı ise Devin ile tanışmasından sonra bambaşka bir rotaya savrulacaktır. Aile güncel oyuncu kadrosu içerisinde Aslan Soykan karakterini ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ canlandırıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ,  27 Ekim 1983 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Son olarak Aile dizisi oyuncuları arasında olan Kıvanç Tatlıtuğ, bu dizide Soykan ailesinin başındaki liderdir. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Aile dizisinde, daha önce Aşk-ı Memnu Behlül ve Kuzey Güney dizisi Kuzey karakterlerinden bambaşka bir karaktere hayat vermektedir.

Aile Dizisi Devin Akın Kimdir? Serenay Sarıkaya Kimdir?

Aile dizisi Devin Akın karakteri duygusal çatışma yaşayan annesi ve bencil bir babayla büyümüştür. Ardından ailesinin dağılmasıyla birlikte kardeşi Yağmur’un bütün yükü onun üzerine kalmıştır. Psikolog Devin karakterini Serenay Sarıkaya canlandırıyor. Serenay Sarıkaya’nın Aile dizisi güncel oyuncuları arasında canlandırdığı Devin, Aslan Soykan ile evlenir. Daha önce boşanmış anne babadan dolayı yıkım yaşayan Devin, birdenbire kendini geniş bir ailenin içerisinde bulur. Ancak Devin, yine de kendi bireysel varoluşunu korur ve Soykan soyadını almayı reddederek Devin Akın olarak kalır.

Aile Dizisi Cihan Soykan Kimdir? Nejat İşler Kimdir?

Aile dizisi Cihan Soykan karakterini başarılı oyuncu Nejat İşler canlandırıyor. Nejat İşler’in canlandırdığı Cihan Soykan karakteri Soykan ailesinin ayrık otudur. Özellikle babasının ölümü sonrası aileden aforoz edilen Cihan sadece akşam yemeklerine katılarak ailenin bir parçası olmaya çalışır. Öte yandan kardeşi Aslan’a karşı bitmek bilmeyen bir hırsı olan Cihan, sık sık Aslan Soykan ile çatışmaya girer. 

Nejat İşler, 29 Şubat 1972 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Nejat İşler, Aile günler oyuncuları arasında yer alırken daha önce birçok dizi ve filmden seyircinin tanıdığı bir isimdir. Nejat İşler Aile dizisi dışında Çukur, Behzat Ç. ve İntikam gibi onlarca dizide oynamıştır. Deneyimli oyuncu Nejat İşler, Aile dizisindeki Devin’i oynayan Serenay Sarıkaya ile beraber daha önce Netflix yapımı İkimizin Yerine filminde başrolde de yer almıştır.

Aile Dizisi Hülya Soykan Kimdir? Nur Sürer Kimdir?

Aile dizisi Hülya Soykan karakterini usta oyuncu Nur Sürer oynuyor. Nur Sürer, ailenin otoriter annesidir. Bununla birlikte çocuklarının hayatı üzerinde kontrolünü her daim tutan Hülya Soykan, Aslan ve Devin evliliği sonrasında otoritesinin sarsılması tehdidiyle karşı karşıya kalır.

Nur Sürer, Aile güncel oyuncuları arasında dahil olmadan kısa bir süre önce Camdaki Kız Feride İpekoğlu karakterini oynuyordu. Bununla birlikte usta oyuncu Nur Sürer, Oscar ödülü alan Umuda Yolculuk gibi birçok filmde ve dizide rol almıştır.

Aile Dizisi İbrahim Soykan Kimdir? Levent Ülgen Kimdir?

Aile dizisi İbrahim Soykan karakteri Aslan Soykan karakterinin amcasıdır. Karanlık yönleriyle öne çıkan İbrahim Soykan karakterini başarılı oyuncu Levent Ülgen canlandırıyor. Levent Ülgen daha öncesinde En Son Babalar Duyar ve Akasya Durağı gibi komedi dizilerinden tanıdığı bir oyuncudur. Ancak son zamanlarda Aile güncel oyuncuları arasında İbrahim Soykan rolüyle Levent Ülgen kimdir gibi konular sık sık gündeme gelmektedir.

Aile Dizisi Leyla Soykan Kimdir? Canan Ergüder Kimdir?

Aile dizisi Leyla Soykan, Soykan kardeşlerin en büyüğü ve Aslan’ın ablasıdır. Annesinin istemediği bir evlilik ile Tolga Sayıcı ile evlenen Leyla; mutsuz bir evliliğe mahkumdur. Dizinin depresif karakteri Leyla’yı başarılı oyuncu Canan Ergüder canlandırıyor. Daha önce Güllerin Savaşı, Behzat Ç ve Menajerimi Ara gibi dizilerde rol alan Canan Ergüder; özel hayatında Kenan Ece ile evlidir.

Aile Oyuncuları

Aile Dizisi Yağmur Akın Kimdir? Yüsra Geyik Kimdir?

Aile dizisi Yağmur Akın karakterine Yüsra Geyik hayat veriyor. Yağmur, Devin’in borderline kişilik örüntüsü olan kız kardeşidir. Dizinin Yağmur’u Yüsra Geyik 1990 doğumlu olup daha önce Akasya Durağı Zeliha (Zeliş) Çoban karakterine hayat vermekteydi. Ancak diziden ayrıldıktan sonra Camdaki Kız gibi yapımlarda rol almaya başladı. Bununla birlikte Yüsra Geyik son olarak Aile güncel oyuncuları arasında Devin’in kardeşini oynuyor.

Aile Dizisi Ceylan Soykan Kimdir? İpek Çiçek Kimdir?

Aile dizisi Ceylan, Soykan ailesinin tekne kazıntısıdır. Z Kuşağı olan Ceylan sık sık annesi Hülya’ya problem çıkaran bir ergendir. Dizide Ceylan rolünü İpek Çiçek canlandırmaktadır.

Aile Dizisi Seher Soykan Kimdir? Emel Göksu Kimdir?

Aile dizisi Emel Soykan karakteri Aslan’ın babaannesidir. Demans hastalığı olan Seher, oğlunun ölümünü hala kabullenemez. Dizide Seher Soykan karakterini usta oyuncu Emel Göksu canlandırmaktadır.

Aile Dizisi Tolga Sayıcı Kimdir? Mert Denizmen Kimdir?

Aile dizisi Tolga Sayıcı, Leyla’nın istemediği bir şekilde evlendiği eşidir. Ancak sık sık Leyla’yı aldatan Tolga, dizide Leyla’nın mutsuzluğunun ana kaynağıdır. Aile karakteri arasında Tolga Sayıcı rolünü Mert Denizmen canlandırıyor. Mert Denizmen son olarak Show TV’de yayınlanan Hayat Bugün dizisinde rol almıştır.

Aile Güncel Oyuncu Kadrosu, Aile Dizisi Kim Kimdir?

Aile güncel oyuncu kadrosu için ana karakterleri saydık. Son olarak Aile dizisinde kim kimdir sorusu için öne çıkan diğer karakterlere kısaca değinelim:

 • Neşe (İpek Tenolcay): Devin ve Yağmur kardeşlerin annesi Neşe karakterine İpek Tenolcay hayat veriyor.
 • Ati (Ushan Çakır): Aslan Soykan ve İbrahim Soykan arasında kalan Atilla Özyılmaz (Ati) karakterini Ushan Çakır Oynuyor
 • İskoç (Ali Savaşçı): Aslan’ın adamı İskoç’u Ali Savaçı oynuyor.
 • Devin’in Babası: Ozan Güzel, dizide Devin ve Yağmur’u terk eden babalarına hayat veriyor.

Son zamanların öne çıkan dizisi Aile dizisinde kim kimdir konusunda; Umutcan Ütebay Eko, Esma Yeşim Gül – Ezgi, Gonca Yakut ise Devin’in üvey annesini canlandırıyor. Aile dizisine katılan yeni oyuncular ve Aile 2. sezon oyuncuları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Aile dizisi Instagram hesabı üzerinden diziyle alakalı gelişmeleri takip edebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz