Ana Sayfa Aile Aile Eko Kimdir? (Umutcan Ütebay)

Aile Eko Kimdir? (Umutcan Ütebay)

Aile Eko kimdir? Aile dizisinde Ekrem karakterini canlandıran Umutcan Ütebay kimdir?
Adı Soyadı:Umutcan Ütebay
Mesleği:Oyuncu
Doğum Tarihi:20 Kasım 1993
Aslen Nereli:İstanbul
Yaşı:29
Boyu:1.79
Burcu:Akrep
Medeni Hali:Bekar
Kilosu:70
Rol Aldığı Yapımlar:Afilli Aşk, Üç Kuruş, Aile vb.
İnstagram:@umutcanutebay

Aile Eko kimdir? Eko karakteri Aslan’ın adamları arasındadır. Devin’in kardeşi Yağmur ile ilişki yaşayan Eko (Ekrem) küçük yaştan beri Aslan Soykan’ın çevresinde büyümüştür. Bununla birlikte senaristliğe merakı olan Ekrem karakterinin Yağmur ile ilişkisi kısa sürede popülerleşmiştir. Öyle ki Twitter’da Eko ve Yağmur için #EkMur etiketiyle sürekli olarak paylaşımlar yapılmaktadır. Aile dizisinde Aslan’ın adamı Eko’yu genç oyuncu Umutcan Ütebay canlandırıyor. Peki Umutcan Ütebay kimdir? Umutcan Ütebay kaç yaşında? Umutcan Ütebay’ın sevgilisi var mı? Bu yazımızda Aile’nin Ekrem’i Umutcan Ütebay hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtlayacağız.

Aile Eko(Ekrem) karakterine hayat veren Umutcan Ütebay kimdir? Umutcan Ütebay hakkında

Umutcan Ütebay Kimdir? Aile Dizisinin Ekrem’i Umutcan Ütebay Hakkında Merak Etttikleriniz

Umutcan Ütebay 20 Kasım 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aile Eko karakterini canlandıran Umutcan Ütebay, 29 yaşındadır. Yay burcu olan Umutcan Ütebay’ın boyu 179 cm kilosu 70’dir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitiren Umutcan Ütebay, son zamanlarda ay yapım imzalı Aile dizisinde Ekrem karakterini canlandırıyor. Bilhassa Aslan’ın adamı olması, şivesi ve sempatikliğiyle kısa sürede Umutcan Ütebay kimdir soruları yoğunluk kazanmıştır. 

Umutcan Ütebay’ın Sevgilisi Var Mı?

Aile dizisinde Ekrem’i canlandıran genç oyuncu Umutcan Ütebay’ın sevgilisi var mı yok mu henüz yeterli bir bilgi yoktur. Eğer Umutcan Ütebay sevgilisi veya ilişkisi hakkında bilgi edinirsek burada gerekli bilgileri sizlere sağlayacağız.

Umutcan Ütebay Yer Aldığı Yapımlar

Konservatuvar eğitiminin ardından oyunculuk mesleğine başlayan Umutcan Ütebay ilk olarak 2019 yılında Afilli Aşk dizisindeki Sabri Horoz karakteriyle ekran karşısına çıkmıştır. Bu dizide Ayşe karakterine platonik aşık olan Sabri’yi canlandıran Ütebay, ardından Üç Kuruş dizisiyle ekranlara dönmüştür. Umutcan Ütebay, Üç Kuruş dizisinde 27 bölüm boyunca Kartal ve Leyla’nın kardeşi Şahin rolüyle ekran karşısında olmuştur. Bu dizinin final yapmasının ardından ekranlara kısa bir ara veren Umutcan Ütebay, sonrasında ay yapım imzalı Aile dizisiyle anlaşmıştır. Umutcan Ütebay Aile dizisi Eko(Ekrem) karakteriyle Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı Aslan Soykan karakterinin adamına hayat vermektedir. Bununla birlikte Umutcan Ütebay ve Yüsra Geyik dizide partnerdir.

Aile dizisi Eko ve Yağmur çifti (Ekmur), Umutcan Ütebay ve Yüsra Geyik
Aile Eko ve Yağmur(Ekmur) çiftine hayat veren Umutcan Ütebay ve Yüsra Geyik.

Umutcan Ütebay Dizileri

  • Aile – Eko
  • Üç Kuruş – Şahin
  • Afilli Aşk – Sabri Horoz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz