Ana Sayfa Aile Aile Ceylan Soykan Kimdir?

Aile Ceylan Soykan Kimdir?

Aile Ceylan Soykan Kimdir? (İpek Çiçek)
Adı Soyadı:İpek Çiçek
Mesleği:Oyuncu
Aslen Nereli:İstanbul
Doğum Tarihi:26 Mart 1999
Yaşı:24
Boyu:1.58
Kilosu:48
Burcu:Koç
Eğitim:Bilgi Üniversitesi
Medeni Hali:Bekar
Rol Aldığı Yapımlar:Elimi Bırakma, Çocukluk, Mucize Doktor, Aile vb.
İnstagram:@ipeksiciceksi

Aile Ceylan Soykan kimdir? Soykan ailesinin en küçüğü olan Ceylan, dizide Z kuşağı tanımına uyan bir karakterdir. Otoriter bir annenin özgürlüğüne düşkün kızı olan Ceylan, Aile dizisinde dikkat çekmektedir. Haliyle birçok kişi Aile dizisinin Ceylan’ı kim merak ediyor. İpek Çiçek tarafından hayat bulan bu karakter Aile’nin ilk bölümünden itibaren ilgi çekmiştir. Buna istinaden seyircilerin büyük bir kısmı İpek Çiçek kimdir hakkında detaylı araştırma yapmaktadır. Ekran tecrübesi fazla olmayan İpek Çiçek diziyle ilgili en çok araştırma yapılan oyunculardan biridir. Peki İpek Çiçek kaç yaşında? Bu yazımızda genç oyuncu İpek Çiçek hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz. Aile dizisinin Ceylan Soykan’ı İpek Çiçek hakkında tüm bilgilere yazımızda erişebilirsiniz.

İpek Çiçek Kimdir? Aile Dizisi Ceylan Soykan Karakterine Hayat Veren İpek Çiçek Hakkında Bilgiler

Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Aile dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri de İpek Çiçek’in hayat verdiği Ceylan oldu. Aile Ceylan Soykan karakteri İpek Çiçek’in performansıyla seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle dizi kadrosu deneyimli oyunculardan oluşunca ekranlarda fazla boy göstermeyen çiçeği burnunda oyuncu İpek Çiçek kimdir seyirci merak ediyor. 

Aile Ceylan Soykan kimdir?


İpek Çiçek Hayatı

İpek Çiçek, 26 Mart 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 24 yaşında olan İpek Çiçek minyon yapısıyla dikkat çeken bir fiziğe sahiptir. Genç oyuncu İpek Çiçek’in boyu 158 kilosu ise 48’dir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tiyatro bölümünde okuyan genç oyuncu İpek Çiçek ek olarak Beyti Engin’den kamera önü oyunculuk dersi almıştır. Aile dizisi Ceylan Soykan rolünü canlandıran İpek Çiçek’in sevgilisi var mı henüz bir bilgi yoktur. Ancak İpek Çiçek sevgilisi hakkında net bilgi edinince gerekli bilgiyi sizlere sunacağız.

İpek Çiçek Yer Aldığı Projeler

Profesyonel anlamda oyunculuğa Dört Köşe filmiyle başlayan İpek Çiçek, ilk dizi oyunculuğunu TRT’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisiyle yapmıştır. Ardından Mucize Doktor Kübra rolüyle tanınırlığını giderek arttırmıştır. İpek Çiçek Netflix yapımı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde Belkıs karakterini oynamıştır. Genç oyuncu İpek Çiçek son olarak Aile Ceylan Soykan rolüyle dizide Aslan’ın küçük kız kardeşine hayat vermektedir.

İpek Çiçek Dizileri

  • Aile – Ceylan Soykan
  • Pera Palas’ta Gece Yarısı – Belkıs
  • Çocukluk – Nene
  • Gençliğim Eyvah – Ayşe Bozoğlu
  • Mucize Doktor – Kübra
  • Elimi Bırakma – Gamze Meriç

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz